El Emeği Yepyeni ve Çok Kolay İğne Oyası Modelleri

Kıymetli takipçilerimiz bu yazımızda çıtı pıtı şahane iğne oyası modellerini inceleyeceğiz. Yapılış olarak zahmetli olsa da çıkan sonuç olarak sizi hep memnun edecek iğne oyası modellerini bir araya toplamaya çalıştık. El işi ile yapılan en naif uygulamalardan birinin iğne oyası olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden ipek eşarp kenarlarında dahi iğne oyası kullanıldığı örneklere rastlıyoruz. Çıtı pıtı desenleri hepimiz çok beğeniyoruz ama biz model seçimi yaparken sizlerin de kolay ve pratik şekilde yapabileceği modeller seçmeye dikkat ediyoruz. Yenihobi.com olarak  çeyiz sandıklarını süsleyecek havlu kenarı iğne oyası modelleri de dikkatleri üzerine topluyor. Başlı başına büyük ebatta oya modelleri ise altın değerinde bir görüntü ile bizleri karşılıyor arzu ederseniz artık modellerimizi incelemeye geçelim.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri

Sade ve şık görünen iğne oyası modelini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolay şekilde bitirebilirsiniz.

Namaz örtüsü olarak kullanacağınız dağ model ve çiçekli iğne oyası modelini sizlerde ne güzel şekilde süsleyerek tercih eebilirsiniz.

Cenk marka tülbent kenarına yapılan renkli yazma modeline kibar görünen en güzel iğne oyaları işlenmiştir.

Siyah yazma kenarına en güzel çiçekli ve küçük iğne oyası modellerini çeyizleriniz için yapabilirsiniz.

Çeyizlik en güzel iğne oyası örneğini sizlerde görseli kaydederek yapabilirsiniz. Çiçekli kumaş kenarına iğne oyaları çok şık görünmektedir.

Sade ve şık görünen iğne oyası modelini sizlerde kolay şekilde yapabilirsiniz.

Renkli yazma kenarına yapılan en yeni iğne oyalarını sizlerde kolay şekilde yapabilirsiniz. Yapım aşaması basit olan iğne oyası modellerini en güzel şekilde süsleyerek tercih edebilirsiniz.

Pembe renk yazma kenarına en güzel ve kibar iğne oyası modelini işleyebilirsiniz. Sizler için harika görünen iğne oyası modelini öneriyoruz.

Cenk marka yazma kenarına renkli iğne oyası çok şık görünmektedir.

Düz renk yazma kenarına da renkli iğne oyalarını yaparak şahane modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Pinterest’te en çok beğeni ve istek olan iğne oyası örneğini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

İğne oyası öğreniyorum diyen hanımlara en güzel iğne oyalarını ve en kolay modelleri sizlere sunuyoruz.

Küçük iğne oyalarını sizlerde kibar görünen yazma kenarına yapabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına dağ model iğne oyalarını işleyebilirsiniz. Çiçek detayları ile sizlerde en güzel ve cıvıl cıvıl olan iğne oyası modellerini yapabilirsiniz.

Sıralı iğne oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede basit şekilde bitirebilirsiniz.

En yeni iğne oyası örnekleri arasında harika görünen iğne oyaları yer almaktadır. Sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolay olan modeli bitirebilirsiniz.

Kibar İğne Oyası Modelleri

Havlu Kenarına En Güzel İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Elemeklerim 16 (Youtube)

İğne oyası örneklerini inceleyip ben yapamam diye korkup kenara çekilen genç hanımlar. Günümüz yaşam şartları o kadar zorlaştı ki genç kızlarımızın başardığı şeylerin yanında iğne oyası işlemek çok kolay gelecektir. Zaten yukarıda incelediğimiz modellerde olabildiğince pratik olanları seçmeye çalıştık. Şahane görünümü olan iğne oyası modelleri içinden sevdiğiniz ve bende yapabilir miyim diye düşündüğünüz modeli belirleyin.Ve ardından detayları ile iğne oyası yapımını anlatan videonun başına geçebilirsiniz. İncelediğimiz modellerde de görüldüğü üzere iğne oyası modelleri yapımında renkler yerine beyazın sadeliği ön plana çıkıyor. Tercihe göre renkli yapmakta abes durmayacaktır. Tanıtım videomuz da havlu kenarı iğne oyası çalışılmış ama siz bunu mevlüt örtüsü veya daha bir çok alanda uygulayabilirsiniz. Elinize malzemeleri alıp birlikte izleyerek yapmayı denemenizi tavsiye ediyorum. Kolay gelsin hanımlar.

Diğer tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.