Elti Çatlatan Ebruli Fiyonklu İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Bugün sizler için elti çatlatan ebruli fiyonklu iğne oyası modelini paylaşacağız. Aşağıda videolu anlayımı yapılan modeli hazırlamaktan çok zevk alacaksınız. Görmüş olduğunuz oya size ayrı bir hava katacak. Model görenlerin aklından çıkmayacak şıklıkta.

Modele başlamadan önce yazmanızın zürafasını hazırlamayı unutmayın . Fiyonkları iki renk ip ile hazırlıyorsunuz. Alt kısımda bulunan iki sıralı sinek kanadı modelini tek renk ip ile örüyorsunuz.

Modeli havlularınızda ve tüm kenar süslemelerinde kullanabilirsiniz.  Çeyizlerinize ve bohçalarınıza ayrı bir hava katacak modeli denemenizi tavsiye ediyoruz. Aşağıdaki video işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Züleyhanın tığ ve iğne oyaları’na youtube kanalı için hazırladıkları videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayın.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.