Elti Çatlatan Sıralı Çiçekli Yapraklı İğne Oyası Modeli

Bugün sizlere baş örtüsü ve havlu kenarları için kullanabileceğiniz sıralı çiçekli iğne oyası modelinin yapılışı anlatacağız.  Çok gösterişli modelimizi beğeneceğinizden eminiz.

Sıralı modeller iğne oyası örmeyi seven tüm hanımların örmeyi en çok sevdiği oya türündendir. Çünkü bu tarz oyalarda hızlı bir şekilde ilerleniyor.

Oyamızın çiçekleri için dilediğiniz kadar renk kullanabilirsiniz. Çiçeklerin içindeki halkayı şiş yardımı ile şişe ipi dolayarak yapıyorsunuz. Oyanın içinde ki küçük yaprak detayları göze çok hoş gelmektedir.

Modelimiz için yazmanıza zürafa çekmeyi unutmayın. Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz en güzel oya modellerinden birisidir. Modelin tüm detayları için aşağıda ki videoyu izleyiniz.

Akıcı ve anlaşılır anlatımı için Züleyhanın tığ ve iğne oyalarına teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.