Eltim Kıskandı Örgü Yelek Modeli

Elti Kıskandı Örgü Bayan Yelek Modeli

Ajurlu örgülerden bugünkü model elti kıskandı örgü bayan yelek modeli. Çeyizlik yelek ve şallarda yapılan bu motifleri çok beğeneceksiniz.

Bayan yelekleri için örgü istekleri oldukça fazla. Kendilerine yelek örenler ve satış yapanlar sürekli yeni modeller istiyor. Bu modelleri bulmak bazen örgücü kadınlar için zor oluyor. Kimileri ise kendilerine Kanal açıp bayanlara eğitim vermek için örgü anlatımları yapıyorlar. Buralarda hiç görülmemiş modellere ulaşmak mümkün. Şiş veya tığ işi isteğe göre yelek motifleri, şal motifleri gibi anlatımlar bulunuyor. Çok zor olan modelleri bile en kolay anlatımıyla paylaşıyorlar. Örgü hanemde paylaşılan ajurlu fındık örgü modeli de görünüştü zor ama yapılışı bir o kadar kolay olan yelek örgü modelindedir.

Ajurlu Fındık Örgü Modeli

Yelek örecek olanlar ajurlu modellere biraz daha önem veriyor. Ajurlu örgü modelleriyle yapılan yelekler kadınların daha çok ilgisini çektiği için bu yöndeki paylaşımlar daha fazla. Yüzlerce kişinin beğenisini ve yorumunu alan bu örnekte ajurlu ve şişle örülmekte. Örnek 17 ve katları + fazladan 2 ilmekten oluşuyor. Kenar ilmeği aldıktan sonra ters ve düz örgü örülerek model çıkarılıyor.

Elti Kıskandı Örgü Bayan Yelek Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir