Elti Kıskandıran Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Elti kıskandıran kolay tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. Sizin de merakla beklediğiniz kolay yapılışı olan oya modellerini seçtik. Sabırsızlıkla beklediğiniz farkındayım ben de sizinle beraber bu oya modellerini incelemek için sabırsızlanıyorum. Sizin için seçtiklerimiz hem şık hem de elti kıskandıracak tığ oyaları. Dilerseniz hep birlikte bu tığ oyası modellerini bir inceleyelim, ne dersiniz?

Ocak Ayına Özel Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğümüz turkuaz mavisi başörtü rengi ve kenarındaki tığ oyası da oldukça zarif. Tabii bu zarifliğe katkısı olan şeylerden biri de boncuklar. Boncuk kullanıldığında tığ oyası daha da ağır ve gösterişli duruyor. Sizin tercihiniz boncuksuz da olabilir elbette ama görselde gördüğünüz gibi başörtü renginde bir tığ oyası kullanacaksanız boncuklar daha da hareketlendirebilir modelleri. Boncuk kullanmak işinizi zorlaştırmayacaktır. Siz de boncuk kullanarak çok kolay bir şekilde bu modeli elde edebilirsiniz. Zaten anlamadığımız veya yapamadığımız notlarda internetten fazlasıyla videolu destekler alıyoruz. Bu da onlardan biri olabilir elbette.

blank

Hem zarif hem de yapılışı kolay bir boncuklu iğne oyası modeli daha. Beyaz başörtü kenarlarına renkli boncuklarla yapılan tığ oyaları çok yakışıyor. Tabii sadece başörtü kenarlarına değil havlu kenarlarında da bu oya modellerini kullanabilirsiniz. Sizin de oldukça hoşunuza gidecektir. Çeyiz bohçalarında eksik olmaması gereken bir model. Muhakkak bu modeli hem başörtü hem de havlu kenarında tercih etmelisiniz.

blank

Az önce görselde gördüğünüz tığ oyasına benzer bir model ile karşınızdayız. Bu modeli farklı farklı renkli boncuklar kullanarak da elde edebilirsiniz. Farklı boncuklar tığ oyası sanki başka bir modelmiş gibi göstermeye de yeterli olacaktır. Siz de bu tığ oyası çeşitlerini kaçırmayın deriz. Bu modeller 2020 yılında da oldukça çok sipariş alacak.

Çok Sipariş Alan Kolay İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.