Elti Kıskandıran Pratik Tığ İşi Oya Modeli

Sizler için en güzel tığ işi oya modelini tarzınıza uygun olarak hazırladık. Yenihobi.com  olarak çok gösterişli tığ oyasını detayları ile sizler de yapabilirsiniz. Çeyizlerinizi süsleyecek olan tığ oyalarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Gelin birlikte detaylarına hayran kalacağınız gösterişli tığ oya modellerine göz atalım.

Göz Alıcı Tığ İşi Oya Örnekleri

Tığ işi oya modelini sizler de boncuklu şekilde yaparak gösterişli şekilde kullanabilirsiniz.

Mavi tülbent kenarına mavi tığ işi oya modeli boncuk detayları ile hareket katmıştır.

@nurtendenoyalar Instagram hesabından en güzel tığ işi oya modelleri sipariş verebilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitecektir.

Gösterişli kadınların tercihi olan tığ oya modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Detayları ile göz kamaştıran tığ oyasını hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Boncuklu tığ oya modelini sadelik seven hanımlar hızlı şekilde yapabilirler.

Boncuk detaylı tığ oyasını kolay şekilde yaparak detayları ile kolayca yapabilirsiniz.

Tek renk tığ oya modelini tek renk tülbent ile yapabilirsiniz. Çeyizlerin gözdesi olan modeli sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şahane Tığ İşi Oya Modeli

Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Yapımı ve Anlatımı ile Sizlerle

Kaynak: Nuranın tığ oyaları (Youtube)

Videoda yer alan oya modelinde yöresel Kastamonu cide yazması beyaz renk oya ipi yaprak boncuk ve pipet kullanılmıştır. Oyayı yaparken 21 veya 22 numara tığ kullanabilirsiniz. Sıralı bir defada biten boncuklu tığ oyasının yapım aşamaları videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır. Videoyu izleyerek sizlerde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.