Çok Beğenilen 54 Farklı Ara Dantel Modelleri

En çok beğeni alan farklı ara dantel modelleri ile karşınızdayız. Ara danteller, dantel modellerinin vazgeçilmezi. Gerek yastık kılıflarında gerek nevresim takımlarımızda sıkça kullanıyoruz. Danteli demode olarak görenler yanlış düşünüyor hanımlar. Asilliğini ve zarafetini kaybetmeyen yıllardır kullanılan bir model. Yastık ve nevresiminlerinizi bu şıklıktan mahrum bırakmayın. Haydi hanımlar birlikte bu ara dantel modellerini inceleyelim.

Evinizi Bu Ara Dantel Modellerinden Mahrum Bırakmayın

blank

Ara dantel örnekleri ile sıklıkla nevresim, yastık kılıfı ve perdelerde karşılacağız. Bu ara dantel modelimizin yapımı da o kadar zor değil. Siz hamaratlı hanımlar eminiz ki bunu da başarırsınız.

blank

En çok bilinen ve kullanılan dantel modelimiz. Muhakkak her evde bu modelden en az bir tane vardır. Yıllardır vazgeçilmeyen bu ara dantel modeli günümüzde de kullanılmaya devam ediyor.

blank

Çift katmanlı ara dantel modelimiz biraz daha büyük model sevenler için birebir.

blank

Bu şık görüntüyü elde etmek için elinizde olması gerekneler sadece iplik ve tığ.

blank

En en beğendiğimiz ara dantel modellerinden biri daha. Sizce de çok hoş durmuyor mu? Bu yıl en çok tercih edilen model görseldeki ara dantel modeli oldu.

blank

Ama bu da efsane değil mi? Gerçekten bu dantel modeli nevresimlerinize çok hoş bir görüntü katacak.

blank

Bilinen dantel modelleri kadar sıkı olmasa da bu seyrek modelimizde 2019 yılında en çok tercih edilen ara dantel modelleri arasında.

blank

Dantel örneklerinin vazgeçilmez modellerinden biri daha. Boşlukların kare kare asimetrik olması dikkatimizi çekmiyor değil.

blank

Saten kumaşlara da hoş yakışmıyor mu?

blank

En çok tercih edilen ara dantel modeli. Görselde de gördüğünüz üzere sade, tek renkli çarşafların üzerine nasıl da yakışmış.

blank

Ara dantel modellerinin perdelerde de kullanıldığını söylemiştik. Bu görüntü evinize otantik bir hava katacak.

blank

Dantellerinizi istediğiniz kadar model ve adette yapıp bunları istediğiniz yerlerde ara dantel olarak kullanabilirsiniz.

Vazgeçemeyeceğim Bir Model : Ara Dantel Örnekleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank