En Beğenilen Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

En beğenilen değişik tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerinde hoşuna gidecek bu tığ oyaları çok beğenildi. Birçok hanım bu oyaları yaparak para da kazanıyor. Sizler de hobi olarak yapmanın yanı sıra, para kazanmak için de bu tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz. Geçmişten günümüze gelenek haline gelen bu el işi türünü biz hanımlar çok seviyoruz. Her geçen gün tığ oyası modellerine yenileri ekleniyor. Her gün bunları takip etmemiz zor olduğundan biz sizler için harika tığ işi oya modelleri seçtik. Şimdi dilerseniz en beğenilen değişik tığ işi oya modellerini beraber inceleyelim, ne dersiniz?

Muhteşem ve Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu tığ oyasını bu kadar şık gösteren şeylerden biri de boncuklar. Sizler de tığ işi oya modellerinde boncuk kullanarak bu görünümü elde edebilirsiniz.

Tek renk başörtüsü kenarına hangi tığ işi oya modelini yapacağınıza karar veremiyorsanız görselde gördüğünüz modeli yapabilirsiniz. Özellikle tek renk başörtüsü kenarına boncuklu oyalar çok yakışıyor. Sizlerin de seçimi bu yönde olabilir.

Çok harika ve içimizi açan bir tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Bu tığ oyasının yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu oyalarını sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube’dan alabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha kolaylaştırır.

İnci boncuklarla yapılmış tığ işi oya modeli harika görünüyor. Sizler de tığ oyalarında inci boncukları kullanabilirsiniz. Başörtüsü kenarına yakışan bu tığ oyası modeli havlu kenarına da çok yakışacaktır. Havlu kenarlarında artık dantel hemen hemen hiç kullanılmıyor. Daha çok iğne oyası ve tığ işi oya modeli kullanılıyor. Sizlerin de tercihi bu yönde olabilir. Havlu kenarlarına tığ işi oya modeli hem şık hem de zarif duruyor.

En Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.