En Beğenilen Patik Örgü Modelleri

En beğenilen patik örgü modellerini sizler için seçtik. Biz hanımların çok ilgisini çekecek ve en yeni patik örgü modellerini derledik sizler için. Bu örgüleri hem şiş hem de tığ ile yapabilirsiniz. Hangisini daha kolay kullanıyorsanız onu tercih etmenizi öneririz fakat ikinin oluşturduğu görüntü farklı olacaktır. Bunu da göz önünde bulundurarak seçimler de bulunmanızı öneririz. Şimdi dilerseniz en beğenilen patik örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan Patik Örgü Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz patik örgü modeli çok beğenildi. Bu model çok da sipariş alıyor. Sizler de zamanınızı değerlendirmek için bu patik örgüleri hobi olarak yapıyor olabilirsiniz. Bunun yanı sıra para da kazanabilirsiniz. Örgü yaparak para kazanan, gelir elde eden hanım bir hayli fazla. Sizler de emeğinize göre bu patik örgülerin fiyatlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

blank

Patik örgü modellerinde renk uyumu çok önemli. Bu tek renk kullanacaksanız geçerli değil. Eğer daha fazla renk kullanacaksanız bu renklerin birbiri arasında uyumlu olmasını öneririz. Bu sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü uyumsuz renkleri kullanırsanız patik örgü modeli ne kadar hoş olursa olsun kötü görünecektir.

blank

Görselde gördüğünüz gibi patik örgülere kurdele detayı ekleyerek daha hoş hale getirebilirsiniz. Üstelik bu patik örgü modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu örgüleri sizler de yapabilirsiniz. Yapılışını bilmiyorsanız bilgi alabilirsiniz. İnternet veya Youtube’dan video izleyerek işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

blank

Açık renkler patik örgü modellerini daha hoş gösteriyor. Sizler de bu şık patik örgü modellerini yaparken bu renkleri tercih edebilirsiniz. Hem günlerde, hem oturmalarda çok beğenilen bu patik örgü modellerini giyebilirsiniz. Haydi hanımlar o halde örgü vakti.

Çok Sevilen Patik Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.