Başörtüsü Kenarı Tığ İşi Oya Modelleri

En Çok Aranan 36 Başörtüsü Kenarı Tığ İşi Oya Modelleri

En çok aranan tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Başörtüsü, yazma, eşarp, şal gibi bir çok kenar oyası örneklerinde kullanabileceğiniz modeller ile karşınızdayız. İnternette rağbet gören bu modeller aynı zamanda en çok sipariş alan modellerin de arasında. Tığ oyası zarafeti ile hayatımızda yer almaya devam ediyor. Hem zarif hem de şık olduğu gibi vazgeçilmezimiz olması gayet doğal değil mi? En sevilen tığ oyaları ile sizleri buluşturmak istedik. Fena da yapmadık sanki. Dilerseniz hep birlikte bu internette en çok aratılan tığ işi oya modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

Sosyal Medyayı Sallayan Tığ İşi Oya Modelleri

Başörtüsü Kenarı Tığ İşi Oya Modelleri

Harika bir yeşil renkli tığ işi oya modeli ile başlamak istiyorum. Bu model gerçekten muntazam. Rengi sizi sakın şüpheye düşürmesin. Bu renk en trendler arasında çünkü. Siz de severek kullanacaksınız. Bu tığ oyasını farklı ve şık gösteren detay hemen gözümüze çarpıyor değil mi? Tabii ki boncuklar şık gösteriyor. Dilerseniz hep birlikte bu tığ işi oya modellerini bir inceleyelim. Olur mu?

Tığ İşi Oya Modelleri

Harika bir tığ oyası ile sizlerleyiz. Kullanılan renkler mor ve beyaz birbirleriyle ne kadar uyum içerisinde değil mi? Hanımlar bir görselde hemen renklerden bahsediyorum. Çünkü ilk olarak tığ oyalarında renkler önem arz ediliyor. Yazmadan bağımsız ve uyumsuz renkleri kullanırsak model ne kadar güzel olursa olsun o tığ oyasının modelini göstermeyecek ve hoş bir görüntü ortaya çıkmayacaktır. O yüzden renkleri özenle seçelim. Olur mu?

Tığ Oya Modelleri

Bir başka yöntem ile karşınızdayız. Burada ton sür ton  yöntemi ile tığ oyası işlenmiş. Mor ve morun tonu daha açık tonu olan lila rengi kullanılmış. Siz de oyalarınızda bu yöntemi kullanabilir ve tercih edebilirsiniz. Ne dersiniz? Bence kesinlikle tercih edilmeli.

Görenin Sorduğu Tığ İşi Oya Modelleri

başörtüsü Tığ İşi Tığ oyası tığ oyaları tığ işi oya modelleri anlatımlı yapılışı ve yapılışları

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.