En Çok İlgi Gören Tığ İşi Oya Modelleri

En çok ilgi gören tığ işi oya modelleriyle sizlerleyiz. En çok sipariş alan tığ işi oya modellerini sizler için seçmeye çalıştık. Sizlerin hayır diyemeyeceğini ve merakla beklediği tüm oya modellerini bir araya getirerek derledik. Dilerseniz bu tığ oyası modellerini hobi olarak yapabilir. Dilerseniz de bu oya modellerini yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz en çok ilgi gören tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok sipariş alıyor. Sizler de bu modeli yaparak siparişlerinizi arttırabilirsiniz. Tığ işi oya modellerini hem hobi olarak yapabilir hem de para kazanmak için yapabilirsiniz. Birçok hanım bu tığ işi oya modellerini yaparak kazanç sağlıyor.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ işi oya modellerini sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında bilgisi olmayanlar olabilir. Bu gayet normal. Onlar da İnternet veya YouTube’dan anlatımlı videolar izleyerek bilgi alabilirler. Bu sizin tığ işi oya modelini yapmanızı ve öğrenmenizi daha da kolaylaştırır.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli pembe başörtüsü kenarına çok yakışmış. Sizler de bu tığ işi oya modellerini hem başörtüsü hem de havlu kenarlarına yapabilirsiniz. Havlu kenarına sadece dantel değil, tığ oyası da çok yakışıyor. Bundan dolayı sizlerin tercihi tığ işi oya modelinden yana olabilir.

Tek renk başörtüsü kenarına çok yakışan bir tığ işi oya modeliyle karşınızdayız. Bu tığ oyası oldukça şık ve muhteşem. Bu model çeyiz bohçalarına da çok yakışacaktır.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli hanımlar tarafından çok seviliyor. Özellikle bu renk tığ oyası tercihiniz olacaksa beyaz veya başörtüsü kenarına yapmanızı öneririz.

En Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.