En Çok Kullanılan Tığ İşi Oya Modelleri

Kıymetli hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz rengarenk tasarımıyla en sevilen tığ işi oya modellerini sizlere sunuyorum. El emeği göz nuru hazırlanan tığ oyaları hamarat hanımların tercihi oluyor. Sizler de hamaratlığınızı sergilemek için çeyizlerin gözdesi olan en güzel tığ işi oya modellerini yaparak harika gelin ve damat bohçaları oluşturabilirsiniz. Kayınvalidelerinin en çok tercih ettiği ağır tığ işi oyalarını dilediğiniz renk tasarımı seçerek yapabilir ve muhteşem ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı model isteyenlerin en çok tercih ettiğim tığ oyalarını eklerken gösterişli olmasına özen gösterdik. Sizler de en farklı tığ oyalarını dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabiliriz.  Yeni öğrenen hanımların ve acemilerim yapabileceği kadar kolay olanlarınızı ilerleyen bu güzel bir şey modelleri hem gösterişli hem de hızlı ilerleyen modellerdir. Tarzınızı uygun renkler seçerek bu güzel tığ oyalarını hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve en güzel tığ işi oya modellerini inceleyelim.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Siyah tek renk tülbent kenarına hazırlanmış olan kırmızı ve yeşil iplikler ile tercih edilen tığ oyası oldukça güzel görünmektedir.

Pırpır model hazırlanmış olan tığ oyalarını sizler de dilediğiniz renk tasarımıyla kolaylıklar yapabilirsiniz.

Rengarenk hazırlanmış olan oldukça şık görünen tığ modeli şık tasarımıyla özel günlerinizi sizlere eşlik edecek bir modeldir.

Yapılışı hızlı ilerleyen rengarenk hazırlanmış olan tığ modellerini boncuk detayları ekleyerek daha güzel hale getirebilirsiniz.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri