En Çok Satan Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Boncuklu iğne oyaları el işi ile uğraşan bayanların en çok tercih ettiği türlerden oluyor. İğne oyası yaparak para kazanmak mümkün. Hem kendiniz için yaparken hem de çevreniz için yapabileceğiniz boncuklu iğne oyalarını sizler için seçtik. Zahmetli olması nedeniyle biraz zamanımızı alan bu iğne oyalarının fiyatını kendiniz emeğinize göre de fiyatlandırabilirsiniz. Şimdi en meşhur boncuklu iğne oyası modellerini inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Sipariş Alan Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İlk olarak yapılışı kolay olan iğne oyası ile başlamak istiyorum. Bu iğne oyasının yapılışı çok basit. Çok zamanınızı da almayacak. Gri renkli başörtüsüne her renk boncuk uyumlu olacaktır. Siz de ya görseldeki gibi ya da dilediğiniz boncuk rengini tercih edebilirsiniz.

Küçük ve renkli boncuklar tercih etmek istiyorsanız tek renk başörtüsü tercih etmelisiniz. Çünkü hem desenli hem de renkli boncuklar olduğunda göz yorucu olabilir ve hoş görüntü olmayabilir.

Görselde gördüğünüz gibi boncuklarla bu şekilde çiçek de yapabilirsiniz.

Beyaz boncuklar tek renk başörtüsüne çok yakışıyor. Tek renk başörtüsüne beyaz boncukları siz de kullanabilirsiniz.

Sizin de dikkatinizi çektiği gibi renkli boncuklar daha çok tek renk başörtüsünde tercih ediliyor. Yapılışı hakkında bir fikriniz yoksa internet veya YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak yapılışı hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Başörtüsüne yakıştığı kadar havlu kenarına da çok yakışacak bir iğne oyası modeli. Artık danteller pek tercih edilmiyor. Onun yerine havlu kenarına daha çok iğne oyası tercih ediliyor.

Genç kızların çeyizleri için güzel parçalar aradığının farkındayız. İşte bu iğne oyaları tam da sizin aradığınız gibi. Çeyiz bohçalarına yakışacak bu iğne oyası modelini yapsanız iyi olur hanımlar.

Oldukça tatlı duran bu iğne oyası modeli çok güzel. Komşularınız da merak edip soracağı bu iğne oyası modelinin yapılışı da basit.

Çok Sevilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.