En Çok Sipariş Alan 38 Yelek Örgü Modelleri

Yelek Örgü Modelleri

En çok sipariş alan 38 yelek örgü modelleri ile karşınızdayız. Geçmişten günümüze bizim geleneğimize ait vazgeçemediğimiz kıyafetler elbette var. Bu kıyafetlerden biri de yelekler. Genellikle örgü şeklinde olan bu yelekler oldukça da gündemde. Havalar da soğumuş iken rağbet gören örgüler yelek örgülerde de karşımıza çıkıyor. Dilerseniz hep birlikte sizler için derlediğimiz bu en çok sipariş alan 38 yelek örgü modelini inceleyelim.

En Sevilen ve En Çok Tercih Edilen Yelek Örgü Modelleri

Yelek Örgü Modelleri

En sevilen yelek örgü modellerinden biri ile karşınızdayız. Bu bebek yelek örgü modeli çok beğeniliyor. Üstelik bu örgünün yapılışı da oldukça basit. Sizin de ilginizi mutlaka çekecek bu örgü modellerini kaçırmayın. Yapılışı hakkında bilginiz yoksa YouTube’dan da videolu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yelek Örgüleri

Ponpon detaylı bebek yelek örgüsü hem çok tatlı hem de bebeğinizi sıcak tutacak konfora sahip. Bu konfordan siz de mahrum kalmayın. Yelekler hem tığ hem de şiş ile örülebiliyor. Tercih sizin elbette. Tığ ile örülen kıyafetler daha sık bir görüntüye şiş ile örülenler ise daha salaş bir görüntüye sahip oluyorlar. Siz istediğiniz şekilde tercih edebilirsiniz elbette.

Örgü modelleri

Gül detaylı yelek örgü modeli gerçekten de efsane. Bu örgü modelini sadece siz değil bebeğiniz de çok sevecek. 2019 yılında da en sevilen bebek yelek örgü  modellerinden biri oldu. Görünüşünden dolayı acaba zor mu diye bir ikileme düşmeyin. Kesinlikle yapılışı oldukça kolay ve hemen hemen her bayanın örebileceği bir model. Bu yelek örgü modeline çiçek detaylarını eklemeyip erkek çocuklarına özel de uyarlayabilirsiniz. Hatta çocuğunuzun sevdiği detayı da ekleyebilirsiniz. Haydi hanımlar o zaman bebeğimizi sıcak tutacak bu yelek örgü modellerini örme vakti.

Hayır Diyemeyeceğiniz Yelek Örgü Modelleri

Örgüler blank Örgü blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.