En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba Hanımlar. Sizler için birbirinden güzel tığ işi oya modellerini bir araya getirdik. En yeni tığ işi oya modellerini seçerken kolay yapılabilir olmasına özen gösterdik. Sizlerin çok severek kullanacağı tığ modelleri arasında yer alan birbirinden güzel ve şık görünen modelleri hazırlarken en güzellerini seçtik. Havlu ve tülbent kenarlarına yapacaksın tığ işi oya modelleri değerli çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Çeyizlerinize  çok yakışacak tığ modellerini yaparak harika çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. El emeği göz nuru çeyiz sandıklarını sizler de detaylar ile süsleyebilirsiniz. En sevilen modelleri yaparak maddi gelir elde etmek için satışa da sunabilirsiniz. Renkli tülbent kenarına yapılan renkli tığ işi oya modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Fakat sizler sade model seviyorsanız tığ modellerini tek renk tülbent kenarına renkli ya da tek renk tülbent kenarına tek renk tığ modeli de hazırlayabilirsiniz. Gösterişli hanımlar ise tığ işi oya modellerini renkli tercih edebilir ya da pul ve boncuk detayları ile süsleyebilir hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çok Güzel Tığ İşi Oya Örnekleri

Görselde yer alan çiçekli tığ işi oya modeli farklı renk tasarımıyla dikkat çekerken sizler de bu güzel modeli hazırlayabilir ve çeyizliklerin gözdesi olan modeli çeyiz sandıklarınızı ekleyebilirsiniz. Farklı renk tasarımı ile dikkat çeken tığ modeli detayları ile sizlerin beğenisine sunuluyor.

Görselde yer alan siyah tülbent kenarına yapılan 3 renk hazırlanmış olan tığ işi oya modeli gösterişli olması ile dikkat çekiyor gösterişli modeller arasında en çok satan tığ modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Kırmızı tercih edilen tığ işi oya modeli farklı tasarımı ile en çok sevilen modeller arasında yer almaktadır.

Görselde yer alan renkli tülbent kenarına yapılan cenk marka tercih edilen tığ işi oya modelinde Altınbaşak iplik kullanılarak modelimiz hazırlanmıştır. Renkli tercih edilen tığ işi oya modelini sizler dilerseniz tek renk de yapabilirsiniz.

Görselde yer alan cenk marka tülbent kenarına yapılan renkli tülbent üzerine renkli tülbent içindeki renkler tercih edilerek hazırlanmış olan tığ modeli pırpır modeller arasında en sevilen modeldir. Sizler de yapım aşaması kolay olan bu modeli tığ işi oyasına yeni başladıysanız hemen yapabilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımlara hitap eden tığ işi oya modeli iki renk hazırlanarak çok güzel görünüme ulaşmıştır. Sizler de bu modeli değerli çeyiz sandıkları oluştururken tercih edebilirsiniz.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri