En Çok Yapılan Tığ İşi Oya Modelleri

En çok yapılan tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de mutlaka gördüğü, en çok yapılan tığ işi oya modellerini derledim. Bu harika oya modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz için, dilerseniz çeyizler için hazır edebilirsiniz. Şimdi en çok yapılan tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Harika ve Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Videoda gördüğünüz sinek kanadı tığ işi oya modeli birçok hanımın tercihi oluyor. Özellikle de çeyiz bohçalarına çok yakışıyor. Sizler de bu şekilde seçimler yapabilir ve güzel işler ortaya koyabilirsiniz. Dilerseniz şimdi bu videoyu izleyerek sinek kanadı tığ işi oya modelinin yapımını öğrenebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu şahane ve harika tığ oyası modelini tercih ederek güzel görünümler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra beyaz yazma kenarında sizler de renkli tığ işi oya modelleri tercih edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok seviliyor. Bunun yanı sıra sizler de yeşil ve pembe rengini kullanarak bu harika ve çok tercih edilen oyayı yapabilirsiniz. Dilerseniz tığ, dilerseniz kroşe kullanarak bu tığ işi oya modelini kolaylıkla yapabileceğinizi düşünüyorum.

blank

Görselde gördüğünüz gibi tığ işi oya modellerini önceden bu şekilde hazır edip, daha sonra havlu veya yazma kenarında da kullanabilirsiniz.

blank

2020’nin en çok tercih edilen tığ oyasından biri de bu model oldu. Sizler de bu şirin ve güzel tığ işi oya modelinin örneğini çıkarmaya ne dersiniz?

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini sadece yazma kenarında değil, namaz örtüsü kenarında da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Haydi hanımlar bu güzel tığ işi oya modelini yapma zamanı ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank