En Değişik 25 Örgü Yelek Hırka Bluz Elbise Modelleri

En değişik 25 farklı örgü yelek, hırka, bluz, elbise modelleri ile karşınızdayız. Giyim stil moda hanımların en çok önem verdiği konulardan bir tanesidir. Biz de sizler için farklı zevklere hitap edebilecek tarzda olan bahar ve yaz aylarında kullanabileceğiniz çok şık örgü elbise, bluz ve yelek, hırka modellerini hazırladık. Bu örgü modelleri ile çok dikkat çekeceksiniz.

El İşi Örgü İle Aklınıza Gelebilecek Birçok Şey Yapabilirsiniz

Örgü modellerinin kullanım alanları o kadar geniş ki sayfalarca yazı yazılabilir bu konuda. Her gün daha farklı örnekleri yenihobi.com ailesi olarak sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bugünkü listemizde birbirinden harika yelek, hırka, bluz, elbise modelleri bulunmakta. Bu örgü modellerinden beğendiklerinizi sipariş verebilir ya da bu işten para kazanıyorsanız müşterilerinize örnek olarak da gönderebilirsiniz. Eğer örgü örerek para kazanmak istiyorsanız ve yeterince deneyiminiz yoksa ilk önce kolay modellerden başlamanız mantıklı olacaktır. Eğer ben iyi biliyorum ama müşteri bulamıyorum diyorsanız, sosyal medyada facebook gruplarında el işi emeklerinizin fotoğraflarını paylaşarak sipariş ilanı verebilirsiniz. Şimdi daha önce görmediğiniz tarzda bu harika el işi örgü örneklerine göz atalım.

İşte Hiç Görmediğiniz Tarzda Değişik Yelek Hırka Bluz Elbise Örgü Modelleri

Çok kolay bir şekilde size maliyeti çok düşüğe gelecek tığ ile örülen yazlık örgü bluz çok şık değil mi?

Motif ile örülen çok şık örgü hırka modeline kim hayır diyebilir ki ?

Bu kadar tarz bir örgü yelek örneğine daha önce hiç rastladınız mı ?

Kot pantolonlarınızla kullanabileceğiniz rengarenk örgü model sizi göz alıcı yapacaktır.

Hem tunik hem de elbise olarak kullanabileceğiniz çok şık bir örgü modeli.

Deniz kenarında da kullanabileceğiniz şık örgü elbise.

Salaş giyimden hoşlananların favorisi ajurlu örgü bluz.

yarasa kol modeli ile örülmüş şık örgü bluz.

Dökümlü baharlık motifli örgü bluzu çok seveceksiniz.

En gözde yazlık örgü modelimiz.

Farklı Farklı Örgü Yelek Hırka Bluz Elbise Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.