En Değişik ve En Şık Tığ İşi Oya Modelleri

En değişik ve en şık tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Bu harika tığ işi oya modellerini sizler de çok seveceksiniz ve çeyiz bohçaları için hazırlığa başlayacaksınız. Dilerseniz bu muhteşem tığ oyası modellerini hobi olarak, dilerseniz de kazanç elde edip ev ekonomisine destek çıkmak için yapabilirsiniz. Her birinin yapılışı birbirinden kolay. Şimdi dilerseniz en değişik ve en şık tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz şahane tığ işi oya modelini tercih ederek muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Sizlerin de tercihi olabilecek bu harika tığ oyası modellerini tercih ederek çeyiz bohçalarını da çeşitlendirebilirsiniz. Üstelik bu tığ oyasının yapılışı da çok kolay. İnternet veya YouTube’dan anlatımlı videolar izleyerek birbirinden muhteşem tığ işi oya modellerine sahip olabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz harika tığ işi oya modellerini yapabilir ve şahane görünümler elde edebilirsiniz. Sizlerin de tercihi olabilecek bu muhteşem tığ oyası modellerini hem hobi olarak hem de kazanç elde etmek için yapabilirsiniz. Birçok hanım para kazanmak için el işi yapıyor. Sizler de yaptığınız tığ işi oya modellerini satabilir ve ev ekonomisine destek olabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli oldukça şık görünüyor. Bu şık tığ işi oya modelini sadece başörtüsü kenarında değil, namaz örtüsü ve havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında dantel yerine tığ işi oya modeli daha sıklıkla kullanılıyor.

Kırmızı başörtüsü kenarına yeşil ve kırmızı rengini kullanarak bu harika tığ işi oya modelini yapabilirsiniz. Haydi hanımlar bu muhteşem tığ işi oya modelinin örneğini çıkarma vakti, ne dersiniz?

En Çok Sipariş Alan Yeni ve Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.