En Değişik ve Mükemmel Tığ İşi Oya Modelleri

En değişik ve mükemmel tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Çok merak edilen ve beğenilen tığ işi oya modellerini siz değerli hanımlar için seçtim. Bu modelleri yaparak oldukça keyifli vakitler geçirebileceğiniz gibi, ev ekonomisine destek olmak için de yapabilirsiniz. Yalnız her zaman söylediğim gibi başörtüsü, namaz örtüsü veya havlu ile yapacağınız tığ oyası modeli arasındaki uyuma dikkat edin. Şimdi dilerseniz en değişik ve mükemmel tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz harika tığ işi oya modelini tercih ederek mükemmel tığ işi oya modeli elde edebilirsiniz. Sizlerin de hoşuna gidecek bu muhteşem tığ oyasını yaparak güzel görünümler elde edebilirsiniz. Daha şık bir görüntü için görseldeki gibi boncukları tercih edebilirsiniz. Boncuklar tığ işi oya modeline daha da şıklık katacaktır.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini hardal sarısı ve beyaz rengini kullanarak elde edebilirsiniz. Hem de bu modelin yapılışı çok kolay. Bu tığ işi oya modelinin yapılışını İnternet veya YouTube’dan izleyebilirsiniz. Bu şekilde kolay bir şekilde tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

Beyaz başörtüsü kenarına yeşil ve mor rengini kullanarak şahane tığ işi oya modeli elde edebilirsiniz. Sizlerin de hoşuna gidecek bu mükemmel modeli çeyiz bohçaları için de yapabilirsiniz. Aynı zamanda sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında tığ işi oya modeli de çokça tercih ediliyor.

Bordo renkli başörtüsü kenarına hardal sarısı rengini kullanarak muhteşem tığ işi oya modeli elde edebilirsiniz. Boncukları da ekleyerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Görselde gördüğünüz şahane tığ işi oya modelinin örneğini çıkarmaya ne dersiniz?

En Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.