En Farklı Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

oturma odası dekorasyon fikirleri

En farklı oturma odası dekorasyon fikirleri ile sizlerin karşısındayız. Çok mükemmel dekorasyon fikirleri ile sizleri birazdan buluşturacağız. Bu harika ve güzel oturma odası dekorları ile ferah görünümler elde edebilirsiniz. Aşağıdaki videodan da oturma odası dekorasyonu ve ev yerleştirme, dekor konusunda bilgi alabilirsiniz.

Çok Pratik ve Çok Güzel Ev Dekorasyon Fikirleri

Videoda gördüğünüz ev yerleştirme ve ev dekorasyon tüyoları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz.

En Modern Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Bu daire büyük, açık oturma odasında yemek masası, kanepe, sehpa ve okuma köşesi içeriyor. Alanı siyah, gri ve beyaz renkte sıkı desenli bir halıyla birleştirerek daha uyumlu bir oturma odası dekorasyonu elde edebilirsiniz.

decoration

Cömert bir el dokuması halı, geniş alana uyumlu bir bütünlük kazandıracaktır.

Kırmızı, siyah, pembe ve altın renkleriyle bir İran halısının üzerine parlak altın renkli kanepe yerleştirebilirsiniz. Bütün bunlar gri, siyah ve beyaz boyalı zeminde harika görünüyor.

Bu oldukça rahat köşe oturma odasının merkezinde olabilir. Çıplak dikişli bir halı dokuması ile muhteşem oturma odası dekoru elde edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı ve Güzel Tasarımlarla Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Japon tarzı oturma odasında 1980’lerde olduğu gibi deri ve plastik İtalyan kanepeleri, yün halı ve kokteyl masa tercih edildi. Japon tarzı bu oturma odası dekorasyonu oldukça özeldir.

Bir yılan motifine sahip Kelly Wearstler halısı oldukça dramatik bir dokunuş yaratmış.

Bu oturma odasına özel kokteyl masası olduykça harika ve ihtişamlı görünüyor.

Mobilyalara uygun özel gri çizgili halı tasarımını sizler de oturma odası dekorasyonunda tercih edebilirsiniz.

Halı seçimi oturma odası dekorasyonu için oldukça önemlidir.

Görselde İç Mimar okyanusu hissettirmek için özel halılar seçti ve tasarladı. Sizler de bu şekilde oturma odası dekorunda ferahlığı hissedebilirsiniz.