En Gösterişli Kırmızı Tığ İşi Oya Modelleri

En gösterişli kırmızı tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. Bu modeller gerçekten de bomba gibi hem renginden hem de modelinden kaynaklı. Siz de bu modelleri çok seveceksiniz. Çünkü birbirinden can alıcı tığ oyası ile sizleri buluşturacağız. Ve herkesin ilgisini çekecek bu modeller. Tığ oyaları zaten ilgi çekmekle meşhur değil mi hanımlar? Haydi öyleyse sizler için derlediğimiz tığ oyası modelleri ile bir buluşalım. Ne dersiniz?

En Sevilen En Can Alıcı Kırmızı Tığ İşi Oya Modelleri

Çok naif bir tığ oyası ile başlamak istiyorum. Kırmızı rengi olması ile zaten model daha görünür bir hale bürünüyor. Bu kırmızı tığ işi oya modeli beyaz yazmaya da çok yakışmıyor mu? Muhakkak beyaz yazmalarınıza da yakışacak bu kırmızı tığ oyasını hiç şüphesiz tercih etmelisiniz. Ne dersiniz?

blank

Boncuklu kırmızı tığ oyası modeli ne kadar da güzel değil mi? Bu tığ işi oya modeli kırmızı yazmaya da ayrı bir yakışmamış mı? Biz çok yakıştırdık. Ya siz?

blank

Siyah desenli yazmalarınızda da kullanabileceğiniz bu kırmızı tığ işi oya modeli gerçekten muntazam güzellikte değil mi? Yani en azından biz çok sevdik. Ve bu tığ işi oya modeli bu işten gelir elde eden hanımların en çok sipariş aldığı modellerden de biri.

blank

Harika bir kırmızı yazma kenarı tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Bu tığ oyası renklerinin uyumu ve modelin yazmaya uyumu ile muhteşem. Siz de bu modele hayır diyemeyeceksiniz.

blank

Hanımlar siyah yazma rengine de en çok yakışan şeylerden biri biliyorsunuz ki kırmızı. Ve üstelik görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli muazzam naif ve zarif. Bu tığ oyası çeyizlerinizin de vazgeçilmezi olacak. Muhakkak her bayanın evinde bu modellerden en az bir tane olmalı.

En Kırmızı Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.