En Gözde ve En Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

En gözde ve en muhteşem tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Çok beğenilen ve çok şahane tığ işi oya modellerini siz hanımlar için seçtim. Bu modelleri dilerseniz kendiniz için dilerseniz çeyiz bohçaları için yapabilirsiniz. Çeyiz bohçalarına çeşit çeşit modeller gerektiği için sizin için seçtiğimiz tığ oyası modellerine bir göz atın deriz. Şimdi dilerseniz en gözde ve en muhteşem tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Muntazam ve Şık Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli sizlerin de tercihi olabilir. Bu tığ oyasının yapılışı da bir o kadar kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu muhteşem oyaları sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi YouTube’dan alabilirsiniz. Görseldeki YouTube adresinden bu mükemmel tığ işi oya modelinin yapılışına ulaşabilirsiniz.

Kırmızı başörtüsü kenarına yeşil ve kırmızı rengini tercih ederek muhteşem bir iş ortaya koyabilirsiniz. Sizlerin de tercihi olabilecek bu mükemmel tığ oyası modelini namaz örtüsü kenarında da tercih ederek muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bu şahane tığ işi oya modelini havlu kenarına da yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz renkli ve sıralı tığ işi oya modeli sizlerin de tercihi olabilir. Bu muhteşem tığ oyası modellerini yaparak kazanç da elde edebilirsiniz. Birçok hanım kazanç elde ederek ev ekonomisine destek oluyor. Sizler için seçtiğimiz tığ işi oya modelleri çok tercih edildiğinden, tercihiniz olabilir.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok seviliyor. Bu tığ işi oya modelini hem kendiniz için hem de çeyiz bohçası için tercih edebilirsiniz. Oldukça şık bir görünüme sahip olan bu harika tığ işi oya modelini yaparak siparişlerinizi de arttırabilirsiniz.

En Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.