En Güzel 33 Farklı Bayan Şal Panço Örgü Modelleri

En güzel 33 farklı bayan şal, panço örgü modelleri ile karşınızdayız. Tüm hanımlar kendilerine örgü örecekleri zaman özenle seçim yapmak isterler. Şal, panço gibi dış giyimde kullanılan örgü ürünlerinin de çok özel olmasını isterler. Biz de bu konuya önem vererek örgü şal ve panço modellerinin havanızı komple değiştirmesi için farklı 33 modeli sizin için hazırladık.

Kışlık örgüler arasında bayanların en sık kullandığı eşyaların başında şal ve panço örgüleri gelir. Çünkü hem günlük olarak hem de özel günlerde aksesuar olarak da taşınabilecek her kadına yakışan çok harika şal, panço örgü örnekleri bulunmakta. Biz bu örneklerin en güzellerini sizler için hazırladık, listemizden seçeceğiniz örnekleri kendiniz yapamazsanız bile, örgü yaparak para kazanan birilerine gösterirseniz, sizin için ücret karşılığında yapacaktır. Tabi el emeği örgü şal ve panço fiyatlarının makine üretimi ürünlere göre daha pahalı olacağını aklınızdan çıkarmayın. Ayrıca, örgü işini para kazanmak için yapıyorsanız, fiyatlarından dolayı şal ve panço her kadının tercih edeceği ve daha yüksek ücret ödeyebileceği ürünler arasında, bilginiz olsun. Şimdi sizi bu örgü modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

İşte En Güzel Bayan Şal Panço Örgü Modelleri

Kışın soğuğunu hissetmeyeceğiniz evde ve dışarıda kullanabileceğiniz ponponlu örgü şal size çok yakışacak.

Ebruli ip ile örülmüş siyah montla çok şık duran örgü şal modeli.

Hem tığ hem de şiş ile hazırlanmış örgü şal modelini tanıdığınız herkese örmek isteyeceksiniz.

Bu şal, panço örgü modelini aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Uç kısmından başlanan çok kolay bir şal, panço örgü modeli.

Şal ve panço örgü modellerinde bu modeli muhakkak denemelisiniz.

Lohusaların en çok kullandığı şal örgü modellerinden bir tanesi.

Merserize ip ile örülmüş baharlık şal örgü modelini bolca örüp satabilirsiniz.

Püsküllü örgü şal modelinin daha küçük boylarını hazırlayabilirsiniz.

Tığ ile örülen şal, panço örgü modelinin kenarı geniş oya ile süslenmiştir.

Çok Farklı Bayan Şal Panço Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.