En Güzel Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modelleri son yıllarda en çok sipariş alan el işi türlerinin arasında yer alıyor. Ev hanımları iğne oyaları yaparak da para kazanabiliyorlar. Boncuklu, boncuksuz, kolay, değişik diye bizim de kategorize ettiğimiz iğne oyaları var. Bu yazımızda ise boncuklu iğne oyalarını inceleyeceğiz. Dilerseniz hep birlikte bu en sevilen boncuklu iğne oyası modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyasını boncuklu yapmaya karar verdiyseniz burada boncuk tercihi oldukça önemlidir. Başörtüsü rengine ve desenine uygun tercihler yapmak iğne oyanızı daha da hoş gösterecektir. Dilerseniz görselde gördüğünüz gibi rengarenk boncuklar da seçebilirsiniz.

Patlıcan moru can alıcı ve dikkat çeken renkler arasında yer alıyor. Zarif iğne oyası modeli de çok yakışmış. Hem de bu iğne oyasının yapılışı da bir o kadar kolay. Sizin de yapabileceğinizi düşündüğüm bu iğne oyasının yapılışı hakkında internet veya YouTube’da birçok video var. Bu modelleri de izleyerek inceleyebilirsiniz.

Beyaz başörtüsüne her renk iğne oyası yakışıyor. Görselde gördüğünüz gibi haki yeşili de bir o kadar güzel olmuş. Haki yeşilini başörtüsünün renginden bir boncukla da süslendirebilirsiniz. Bu iğne oyası modeli havlu kenarına da çok yakışacak.

Kar beyaz bir iğne oyası modeli. Tek renk kullanmayı seven hanımlar için çok iyi tercih olacaktır.

Renk seviyorsanız eğer görselde gördüğünüz gibi rengarenk boncuklar tercih edebilirsiniz.

Hanımlar tek renk başörtülerinde tek renk iğne oyası tercih ediliyor. Kullanılan boncuk tercihi ise beyaz oluyor. Bu yöntem aklınızın bir köşesinde kalsın. Ona göre tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Kiremit rengi 2020 yılında hem el işi türlerinde hem de mobilyalarda sık sık göreceğimiz renkler arasında yer alacak. Siz de ona göre başörtüsü ve iğne oyası tercihlerinde bulunabilirsiniz.

Çok Sevilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.