En Güzel Dört Kardeş Tığ İşi Oya Modeli ve Anlatımı

Bugün sizler için adıyla modeli çok farklı dikkat çekici örmesi çok kolay görüntüsü çok şık tığ işi oya modelini hazırladık. Modeli sadece yazmalarda değil havlu kenarlarında ve ihtiyacınız olan kenar süslemelerinde kullanabilirsiniz.

Oyamıza başlamadan önce her zamanki gibi ilk önce yazmanızın tığ battısını hazırlıyorsunuz. Modeli rengarenk çiçekler ile hazırlayıp çok dikkat çekici ve daha şık hale getirmeniz mümkündür.

Dört çiçekten oluşmasından dolayı dört kardeş adını alan modeli çeyizleriniz için mutlaka değerlendirmelisiniz. Modeli tek renk iple hazırlayıp namaz örtülerinizin kenarı için kullanabilirsiniz.

Züleyhanın tığ ve iğne oyaları’na youtube kanalı için hazırladığı güzel modelli videoya teşekkür ederiz. Siz de destek olmak için youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.