En Güzel Kum Boncuklu Oyalar

Sizler için çok severek kullanacağınız tülbent kenarlarına yapılan boncuklu oyaları bir araya getirdik. Boncuklar gösterişli hanımların tercihine sunuluyor. Sadelikten yana olan hanımlar içinde oldukça basit görünen boncuk oyalarını hazırladık. Yenihobi.com  olarak çeyizlerinize çok yakışacak harika görünen kum boncukları sizleri şık gösterecektir. Çok satan boncuklu oya modellerini maddi gelir elde etmek için yapabilirsiniz. Tek renk yada renkli boncuklu oya modellerine gelin detaylı şekilde göz atalım.

Yazmalara Güzel Boncuklu Oyalar

Gümüş renkte tercih edilen boncuklu oya modelini pudra renk ile çok güzel görünmektedir. Sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Siyah ve gold detaylarının harika uyumunu yakalamak için en yeni modelleri boncuklu oyaları yapabilirsiniz.

Kadınları en çok kulladığı boncuklu modelini sizlerde hediyelik olarak yapabilirsiniz. Yapım aşaması basit olan boncuklu modelleri sizlerde yaparak harika oyalar elde edebilirsiniz.

Özel günlerde sizlere eşlik edecek olan boncuklu oya modeli namaz örtüsü olmaya gayet uygundur. Namaz örtüsü olması için beyaz renk seçilmesi oldukça güzel olmuştur.

Siyah boncuk oyası beyaz yazma kenarına yapılmıştır. Boncuk detayları her zaman sizi çok şık gösterecektir.

Altın sarısı boncuklar ile kurdele detaylarını birlikte kullanabilirsiniz. Boncuk oyası modellerini sizlerde dilediğiniz renk ve desende yapabilirsiniz.

Özel günlerde sizlere eşlik edecek olan altın günlerinin vazgeçilmezi olan boncuklu modeli çok boncuk kullanarak farklı ve şatafatlı gösterebilirsiniz.

Nazar boncuklu modeller sizlerde hediye edebilirsiniz. Yapım basit olan modeli yeni başlayan hanımların beğenisine sunuyoruz.

Pullu boncuklu oyayı kürk oyaları arasına ekleyebilirsiniz. Büyük boncuk oyaları en çok dikkat çekenler arasında yer almaktadır.

Yeşil renkte seçilen oya modeline aynı renkte boncuklu oyaları yapabilirsiniz. En güzel renk uyumlarını boncuklar ile yapabilirsiniz. Çok satan boncuklu modelleri maddi gelir elde etmek için yapabilirsiniz.

Namaz örtülerine çok yakışan boncuk modelleri sizler için hazırlanmıştır. Beyaz yazma kenarına beyaz renkte boncuk tercih ederek sadeleştirmiş olabilirsiniz.

Boncuklu oyaları iğne oyası modelleri olarak hazırlayabilirsiniz. En çok yapılan ve çıtı pıtı görünen oya modelleri yapabilirsiniz.

Mavi yazma kenarına yapılan mavi boncuklu modelleri en güzel oyalar ile birleştirebilirsiniz.

Youtube’de en çok izlenme alan boncuklu modelleri yaparak sizlerde beğeni alabilirsiniz. Çok güzel görünen fenomenlerin izlediğiniz boncuk modelleri detayları ile dikkat çekmeye devam etmektedir.

Krem renkte hazırlanan boncuklu modeli sizlerde yapabilirsiniz. Yeni başlayanların bile yapacağı boncuklu oyayı sizlere sunuyoruz. Farklılık arayanlar ise renkli boncuklar tercih edebilirsiniz.

Kum boncukları ile yapılan hamarat kadınlara oyayı hazırladık. Detaylarını sunmuş olduğumuz model ağır ve gösterişlidir. Çok sevilen modeli gelinleriniz için hediyelik hazırlayabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına tek renk oya modeli yapılmıştır. Sizlerde boncuklu oyaları en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Hardal renkli boncuklu model son zamanların en çok satanları arasında yer almaktadır.

Tek renk yapılan boncuklu modeli sizlerde yaparak günlük kullanım için hazırlayabilirsiniz.

Hanımlar sizlerde boncuklu oyayı hemen yapmak istemez mısınız? Görsel yer alan boncuk modelli oya sezona damga vurmaya devam ediyor. Kullanılan iplik kalitesi boncuk modelin nasıl duracağını etkilemektedir.

Kırmızı olsun beş fazla olsun diyen kadınlar dilerseniz kırmızı boncuklu oya modeli hazırlayabilirsiniz.

Motifli Boncuklu Oya Modelleri

Renkli Boncuklu Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Kendi Oyanı Yap (Youtube)

Videoda yer alan tek renk yazma kenarına yapılan beyaz boncuklu oyaları yapabilirsiniz. Farklı boncuk detaylarını gösterişli şekilde hazırlayabilirsiniz. Sizlerde çeyizleriniz için en güzel çeyizlik boncuklu oya modellerini yapabilirsiniz. Videoyu izleyerek detaylarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.