En Güzel Motifleri ile Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler de birbirinden güzel şık tasarımıyla hazırlanmış olan tığ işi oya modellerini tercih edebilirsiniz. En yeni ve en güzel tığ oyaları şık tasarımıyla oldukça güzel görünmektedir. Tarzınıza uygun tercih edeceğiniz tığ işi oya modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız tığ oyalarını çiçek ve boncuk detayları ile süsleyebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modelleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de hayran kalacaksınız bu iğne oyalarını  çeyizleriniz için tasarlayabilirsiniz. Gösterişli model sevenler için oldukça şık görünen en güzel ve en yeni modelleri hazırladık. Sizler de bu güzel modelleri yapabilir ve ortaya farklı modeller çıkarabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve en güzel tığ işi oya modellerini inceleyelim.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Tülbent ile aynı renk iplik tercih ederek hazırlanmış olan tığ oyasını sizler de yaparak günlük lullanıma uygun hale gelen modeller hazırlayabilirsiniz.

Yapılışı hızlı ilerleyen tığ oyaları son zamanlarda oldukça güzel görünmektedir. Sizler de sade ve şık görünen bu tığ işi oya modeli kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

Renkli model sevenlerin tercih ettiği tığ işi oya modeli en güzel ve en yeni modellerdendir. Sizler de el emeğinizi sergilemek için bu güzel modelleri hazırlayabilir ve altın günlerinde tercih edebilirsiniz.

Çok kolay yapılan bu  yeni tığ modelleri çeyizlerine çok yakışacak. Sizler de bu yeni modelleri kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Tek Renk Tığ İşi Oya Modelleri