Tunus İşi Örgüler

En Güzel Tunus İşi Örgüler

En güzel Tunus işi örgüleri bu yazımızda topluyoruz. Her geçen gün bir yenisini eklediğimiz örgüleri buradan inceleyebilirsiniz.

Farklı bir tekniği olan Tunus işi örgü ile battaniyeler, yelekler ve patikler örülmektedir. Bunların dışında bir çok örgü örülse de Tunus işi örgü en çok bunlara yakışıyor. Ülkemizde de en çok kullanılan örgü tekniklerinden birisidir. Tığla örülen bu teknik yapılan örgüleri sitede paylaşmayı düşündüm. Bu yazıda toplamış olduğum en güzel Tunus işi örgü modellerini sizin için bir araya getirdim. Sürekli yenilerinin ekleneceği örgüleri incelemenizi tavsiye ediyorum.

Tunus İşi Örgü Modelleri

Boncuklu Tunus İşi Patik

Tunus işiyle örülen patikler ülkemizde çok kullanılmakta. En çok bu örgü tekniğiyle patik örülüyor. Sizde ne kadar şık olduğunu görüyorsunuz değil mi?

Kalpli Tunus İşi Patik

Tunus İşi Battaniyeler

Tunus işi ile en çok örülenler arasında battaniyeler ve özellikle de bebek battaniyeleri yer alıyor. Üstüne yapılan motiflerle süslenen battaniyeler çok güzel görünüyor. Sizler neden Tunus işi örgüyle battaniye örmüyorsunuz?

Papatya Bebek Battaniyesi

Tunus İşi bebek battaniye modeli

Tunus İşi Bebek Örgüleri

Tunus işi bebek örgülerinde bandana, yelek, battaniye ve hırkalar bulunuyor. Bunların hepsini siz de örebilirsiniz. Öncelikle tekniğini öğrenmelisiniz.

Tunus işi bebek takımı

Tunus işi pembe battaniye

Tunus işi renkli battaniye

 

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

“En Güzel Tunus İşi Örgüler” için bir yorum

  1. Çok güzelde bunların birinin yapılışını ayrıntılı olarak göstermeniz çok memnun olurum.teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir