En Güzel ve Muhteşem İğne Oyası Modelleri

En güzel ve muhteşem iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Siz hanımlar için çeyiz bohçalarına koyabileceğiniz çok güzel iğne oyası modelleri seçtim. Çeyiz bohçalarının olmazsa olmazı iğne oyası modelleri çok tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu muhteşem iğne oyası modellerini yaparak çok hoş işler ortaya koyabilirsiniz. Şimdi dilerseniz en güzel ve muhteşem iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan Değişik İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelini yaparak şahane görünümler elde edebilirsiniz. Sizlerin de hoşuna gidecek bu muhteşem iğne oyası modellerini kolaylıkla da yapabilirsiniz. Bu el işlerinin yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube’dan da alabilirsiniz. Bu şekilde muhteşem görünümler de elde edebilirsiniz. İğne oyası modelini titizlikle yaparsanız çok güzel işler ortaya çıkarabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz gibi mor namaz örtüsü kenarına pembe, sarı ve yeşil rengini kullanarak muhteşem bir iğne oyası modeli yapabilirsiniz. Bu iğne oyası modelini de boncukları kullanarak daha şık bir hale getirebilirsiniz. Boncuklar her el işine şıklık kattığı gibi iğne oyası modellerine de şıklık katacaktır.

blank

Görselde gördüğünüz renkli ve sıralı iğne oyası modeli başörtüsü kenarına çok yakışmış. Aynı model havlu kenarına da çok yakışacaktır. Havlu kenarlarına işlenmiş tığ işi oya modeli ve iğne oyası modeli çok tercih ediliyor. Sizler de bu tercihlerde bulunarak çeşit çeşit havlu kenarı iğne oyası modelleri yapabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz renkli ve sıralı iğne oyası modelini hobi olarak boş vakitlerinizde yapabilirsiniz. Bunu kazanca çevirmek de sizin elinizde. Birçok hanım gibi iğne oyası modeli yaparak satabilir ve ev ekonomisine de destek olabilirsiniz. Bu şekilde kazanç elde etmeye ne dersiniz hanımlar?

Çok Muhteşem ve Şık İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.