En Harika Boncuklu İğne Oyası Modelleri

En harika boncuklu iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de hoşuna gidecek çok harika ve hanımların ilk tercihi olan iğne oyası modellerini derledik. İğne oyası çok zarif görünen bir el işi türüdür. Daha da zarif ve şık göstermekse bizim elimizde. Boncukları tercih ederek ortaya çok harika iğne oyası modelleri çıkarabiliriz. Biz bu yazımızda en şık ve en çok sipariş alan modelleri derledik. Şimdi dilerseniz en harika boncuklu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Muhteşem Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz yıldızlı boncuklu iğne oyası modeli çok zarif duruyor. Sizlerin de tek renk başörtüsü varsa kenarına yine tek renk iğne oyası yapabilirsiniz ve bunu daha da hareketlendirmek için boncukları da kullanabilirsiniz. Boncuk rengini başörtüsü renginden farklı tercih etmek iğne oyası modelinin görüntüsünü daha ön plana çıkaracaktır.

blank

Beyaz başörtüsü kenarına yeşil ve kırmızı rengini kullanarak kiraz şeklinde iğne oyası modeli tercih edebilirsiniz. Hem de bu güzel iğne oyası modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Birçok hanım yaptığı el işlerini İnternete anlatımlı ve videolu olarak yüklüyor. Bu videoları izleyerek iğne oyasının yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz çok zarif mavi boncuklu iğne oyası modeli çok seviliyor. Bunun gibi modeller sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da çok şık duruyor. Sizler de havlu kenarlarınızı görselde olan iğne oyası modeliyle değerlendirebilirsiniz.

blank

Yağ yeşili başörtünüz varsa kenarına yağ yeşili iğne oyası modeli yapabilirsiniz. Biraz daha farklılaştırmak için beyaz boncukları tercih ederek ortaya hoş bir görüntü çıkarabilirsiniz. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika görünen bu iğne oyası modelini şimdiden yapmaya başlayabilirsiniz.

blank

Renkli ve sıralı boncuklu iğne oyası modellerini yaparak çeyiz bohçalarında da bulundurabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.