En Harika Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

Geleneksel Türk kültürüne damga vuran iğne oyaları narin ve zarif görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Geçmişten günümüze iğne oyaları çok seviliyor ve her yaştan kesime de hitap ediyor. İğne oyalarının uzun ömürlü olmasını istiyorsanız kullanılan malzemelerin kalitesi çok önemli. Kaliteli malzemelerle bunu elde edebilirsiniz. Başörtüsü kenarının dışında havlu kenarında da kullanılabiliyor. Hem de oldukça güzel yakışıyor. Şimdi hep birlikte bu en harika havlu kenarı iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

blank

Burada önemli bir noktaya değinerek başlamak istiyorum. Görselde gördüğünüz gibi havlu deseninde pembe rengi kullanılmış. Bu bize havlu kenarında pembe renginin kullanılması gerektiğinin habercisi. Eğer uyumsuz renkler olursa iğne oyası modeli ne kadar güzel olursa olsun ön plana çıkmayabilir.

blank

İğne oyaları iğne ile yapıldığı için her modeli ince ve zarif gösteriyor. Görselde de harika bir iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Bu iğne oyası modeli havlu kenarlarına çok yakışabilir. Siz de dilediğiniz renkte havluya göre tercihlerde bulunabilirsiniz.

blank

Renk ve modeliyle harika bir iğne oyası ile sizlerleyiz. Bu iğne oyası modelini biz çok seviyoruz. 2019 yılında da çok sevildi ve çok sipariş aldı. Siz de iğne oyası yaparak para kazanmak istiyorsanız bu modelden başlayabilirsiniz. Yapılışını bilmiyorsanız eğer internet veya YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak bu oya hakkında bilgi de alabilirsiniz.

blank

Çeşit çeşit iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Bu iğne oyaları küçük ve zarif olması nedeniyle başörtüsü kenarına da çok yakışacaktır.

blank

Gül ve çiçek detaylı iğne oyaları havlu kenarlarına çok yakışıyor. Siz de bu oya modelinin örneğini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Hatta bu oyaları çeyiz bohçalarına da koyabilirsiniz.

Çok Sipariş Alan Havlu Kenarı İğne Oyası Modeli

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.