En Harika Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Tığ işi oyalar her kesimde çok kullanılan oya türlerindendir. Özellikle Anadolu’da sıklıkla kullanılıyor. Başörtüsü ve havlu kenarında tığ oyalarının görüntüsünü sevdiğimiz için tercihimiz bu yönde oluyor. Hobi olarak çok güzel faaliyet ve aynı zamanda bu tığ işi oyaları yaparak para da kazanabiliyoruz. Tığ oyaları zaten çok zarif ve şık ama daha da farklılık katmak istiyor olabiliriz. Bundan dolayı da boncuklar tercihimiz olabiliyor. Sizlerin de çok hoşuna gidecek tığ işi boncuklu oya modelleri seçtik. Şimdi dilerseniz en harika tığ işi boncuklu oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz tomurcuk görünümlü tığ işi boncuklu oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de seveceği bu tığ oyasını yapmak oldukça kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bir oya türü ile sizlerleyiz. Yapılışı hakkında daha fazla bilgi almak için internet veya YouTube’dan videolar izleyebilirsiniz. Video izlemek işinizi daha da kolaylaştırabilir.

blank

Su yeşili her alanda çok kullanılan renklerden biri oldu. Özellikle de 2020 yılında başörtüsü ve tığ işi oya modellerinde sık sık görüyoruz. Sizlerin de tercihi olabilecek bu tığ oyasını çeyizlerde de bulundurabilirsiniz.

blank

Gri renkli başörtüsü kenarına hangi renk tığ işi oya modeli yapacağım diye düşünüyor olabilirsiniz. Gri rengini söndürmeyecek daha ön plana çıkaracak şeylerden biri de tercihiniz tığ işi boncuklu oya modeli olmasıdır. Boncuklar her zaman şıklık katıyor ve katmaya da devam edecek.

blank

Görselde gördüğünüz beyaz tığ işi boncuklu oya modeli başörtüsü kenarına çok yakışmış. Ama sadece başörtüsü kenarında değil havlu kenarında da bu oya modellerini tercih edebilirsiniz. Artık havlu kenarında sadece dantel kullanmıyoruz. İğne oyası ve tığ işi oya modelleri de tercihimiz olabiliyor.

Çok Tercih Edilen Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.