En Harika ve En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

En harika ve en güzel tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Çok seveceğinizi düşündüğümüz birbirinden şahane tığ işi oya modellerini sizler için seçtik. Dilerseniz bu tığ oyası modellerini başörtüsü kenarında, dilerseniz havlu kenarında tercih edebilirsiniz. Tam çeyizlere yakışacak bu muhteşem tığ işi oya modellerini yaparak farklılık yaratabilirsiniz. Şimdi dilerseniz en harika ve en güzel tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz renkli ve sıralı iğne oyası modeli çok tercih ediliyor. Sizlerin de tercih edebileceği bu muhteşem tığ işi oya modelinin yapılışı da bir hayli kolay. Yapılışı hakkında İnternet veya YouTube’dan videolar izleyerek bilgi alabilirsiniz. Tığ işi oya modelini yaparken bu şekilde işiniz daha da kolaylaşır.

Tığ işi boncuklu oya modelleri de çok tercih ediliyor. Sizler de şık olan tığ oyasını daha şık hale getirmek istiyorsanız görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini tercih edebilirsiniz. Bu model havlu kenarlarında da tercih ediliyor. Havluya uygun renkte tığ işi oya modeli seçimi yaparak şahane görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz.

Tek renk başörtüsü kenarına başörtünün renginde bir tığ işi oya modeli yaparak zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu zarif görünümü daha ihtişamlı hale getirmek için de boncuklar tercihiniz olabilir. Tığ işi oya modellerinde boncukları kullanmaktan çekinmeyin.

Yapılışı çok kolay şık bir tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Bu harika tığ işi oya modelini yaparak ev ekonomisine destek olmaya ne dersiniz? Hepinizin çok seveceği bu tığ işi oya modelini tercih eden birçok hanım var.

Sadece mavi rengini ve boncukları kullanarak bu şahane tığ işi oya modelini elde edebilirsiniz.

Birbirinden Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.