En Harika ve En Yeni İğne Oyası Modelleri

En harika ve en yeni iğne oyası modellerini görmeye hazır mısınız? İğne oyası zarif görünümünde dolayı gönülleri fethediyor ve bizlerin de tercihi oluyor. Her geçen gün yenisi eklenen bu oya modellerini yakından takip etmek zor. Biz sizler için en yeni modelleri seçtik. Her biri birbirinden muhteşem iğne oyalarını siz de çok seveceksiniz. Dilerseniz şimdi hep birlikte bu oya modellerini inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Yeni İğne Oyası Modelleri

blank

Hayır diyemeyeceğiniz birbirinden güzel iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Görselde gördüğünüz model de o kadar şık ve zarif duruyor ki hemen yapasımız geliyor. Bu iğne oyası modelinin yapılışı da bir o kadar kolay. Hemen hemen her hanımın rahatlıkla yapabileceği modeller arasında yer alıyor diyebiliriz. Yapılışını bilmeyenler bilgi almak isteyenler de internet veya YouTube’dan video izleyerek anlatımlı bir şekilde izleyebilirler. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

blank

Beyaz başörtüsü kenarına rengarenk iğne oyaları çok yakışıyor. Görseldeki gibi renkli iğne oyaları ile bu tek renk başörtüsü kenarlarını renklendirebilirsiniz.

blank

Çok sevilecek bu yeni iğne oyası modeli havlu kenarına da çok yakışacaktır. Artık havlu kenarı deyince aklımıza yalnızca danteller gelmiyor. İğne oyaları ve tığ işi oya modelleri de havlu kenarlarına çok yakışıyor. Sizlerin de tercihi bu modellerden yana olabilir.

blank

Mor renkli başörtüsü kenarına başörtüsünün desenine göre renkler tercih edebilirsiniz.

blank

Siyah ve renkli başörtüsü kenarına rengarenk iğne oyası tercih ederek daha hoş hale getirebilirsiniz. Renkli iğne oyası modelleri siparişlerinizi de arttırabilir.

blank

Bej ve krem renkli başörtüsü kenarına renkli her iğne oyası yakışıyor. O yüzden risk alınacak bir durum yok ve dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz.

Çok Tercih Edilen Yeni İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.