En Havalı Tığ İşi Oya Modelleri

En havalı tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Bu oya modellerini çok seveceksiniz. Farklılık  biz bayanlar için en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden biri. Tığ oyaları ile de farklılık yaratabiliyoruz. Bunu da göz önünde bulundurduk hanımlar. Birbirinden güzel tığ işi oya modelleriyle sizleri buluşturacağız. Dilerseniz hep birlikte bu en havalı tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Havanızı Değiştirecek Tığ İşi Oya Modelleri

2019 yılında en çok tercih edilen boncuklu tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Bu oya modelleri hem çok şık hem de oldukça gösterişli duruyor. Boncuklar her tığ oyasına gösteriş katacak nitelikte olabiliyor. Sizin de çok seveceğiniz bu en güzel tığ oyası olmaya aday modelleri hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik bu modeli sadece başörtüsünde değil havlu kenarında da kullanabilirsiniz. Havlulara da çok yakışacaktır.

Hem güzel hem de zarif olan bu tığ işi oya modeli sizin de ilginizi çekebilir. Hem de bu modelin yapılışı da oldukça basit ama bu modeli yapmayı bilmeyen hanımlar varsa YouTube’dan videolu bir şekilde izleyebilir, yapılışı hakkında bilgi de alabilir. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Çeyizlerde de bu tığ oyası modelini bulundurmak iyi bir fikir olabilir.

Sıralı ve renkli bu tığ işi oya modeli sizin de hoşunuza gidebilir. Bu modeli hemen hemen her sene kullanabilirsiniz. Çünkü modası geçmeyecek. Sizin de çok seveceğiniz bu tığ işi oya modelinin yapılışı da oldukça basit. Anlatımlı şekilde de bu modelin yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz hanımlar.

Kırmızı renginin elbette albenisi vardır ama bu tığ işi oya modeliyle daha da çekici bir hal almış. Sizin de tercih edebileceğiniz bu tığ işi oya modelini yaparak para kazanmak da mümkün. Birçok hanım tığ oyası yaparak gelir elde edebiliyor. Siz de bu modelden başlayabilirsiniz.

En Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.