En İddialı Tığ İşi Oya Modelleri

En iddialı tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Para kazanmak artık o kadar da zor değil. Ev hanımları hobi olarak genellikle tığ işi oya modelleri yapıyorlar. Eğer bunu fırsata çevirmek istiyorsanız bu sizin elinizde. Tığ oyaları yaparak emeğinize göre fiyatını kendiniz belirleyebilir ve satabilirsiniz. Biz de sizler için en iddialı tığ işi oya modelleri seçtik. çünkü bu tığ oyaları fazla sipariş alıyor. Dilerseniz hep birlikte en iddialı tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden İddialı Tığ işi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok sevilen oyalar arasında yer alıyor. Siz de bu tığ oyası modelini tercih edebilirsiniz. Kullanılan renkler de birbiri ile çok uyumlu. Uyum yakalamak istiyorsanız görselde gördüğünüz mor ve hardal sarısı rengi tercih edebilirsiniz.

Sıralı ve renkli tığ işi oya modelleri gerçekten muazzam duruyor. Sizlerin de çok seveceği bu oya modelinin yapılışı da çok kolay. Herkesin yapabileceğini düşünüyoruz. Yapılışı hakkında bilgi almak isteyenler de internet veya YouTube’dan anlatımlı bir şekilde videoları izleyebilirler.

Çeyiz bohçalarında bu tığ işi oya modelini de bulundurabilirsiniz.

Tığ işi oya modeli seçiminde renk seçimi oldukça önemli. Sizlerin de çok seveceği bu tığ işini yaparak kazanç da elde edebilirsiniz.

Muazzam bir tığ işi oya modeline sahip bu örnek sizin de gönlünüzü fethedecek. Tığ işlerini şıklaştırmak istiyorsanız boncuk da kullanabilirsiniz. Bunun gibi ağır ve gösterişli modeller sadece başörtüsü kenarında değil havlu kenarında da çok şık duracaktır.

Hem kolay hem de şık tığ işi oya modeli arıyorsanız bu modele göz atabilirsiniz. Çeyiz bohçalarında da bu modeli bulundurabilirsiniz. 2019 yılında çok sevilen bu tığ işi oya modeli 2020 yılında da çok sipariş alacağa benziyor.

Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.