En İddialı ve En Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

En iddialı ve en değişik tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de çok seveceği birbirinden şahane tığ işi oya modellerini derledik. Özellikle çeyiz bohçalarına çok yakışacak en şık tığ işi oya modellerini seçmeye gayret gösterdik. Hanımlar kaliteli malzemelerle ile bu tığ oyası modellerini olduğundan daha şahane gösterebilirler ve siparişlerini arttırabilirler. Şimdi dilerseniz en iddialı ve en değişik tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz kalp görünümlü tığ işi oya modeli çok tercih ediliyor. Sizler de bu modeli tercih ederek başörtüsü kenarını daha şık gösterebilirsiniz. Sizlerin de ilgisini çekebilecek bu modeli yapıp sosyal medya hesaplarınıza yükleyerek daha çok kişinin görmesini ve onlara da fikir olmasını sağlayabilirsiniz. Tığ işi oya modelini kazanç elde etmek için yapıyorsanız siparişleriniz de bu şekilde artabilir.

Birbirinden şahane tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de ilgisini çekebilecek bu muhteşem tığ işi oya modellerini yaparak boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Sadece pembe ve yeşil rengini kullanarak bu muhteşem modele sizler de sahip olabilirsiniz. Başörtünüz desenli ise bu desendeki renklerden seçip tığ işi oya modelini ona göre de yapabilirsiniz.

Beyaz başörtüsü kenarına çok yakışacak bir tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Renkli ve sıralı tığ oyası yaparken çok dikkat etmeniz gerekir. Renklerin uyumsuz olması tığ oyasını hoş göstermeyecektir. Dilerseniz tığ işi oya modelinde uyumlu gördüğünüz iki rengi araştırarak tercih edebilirsiniz.

Bizim de çok sevdiğimiz şahane bir tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Sizlerin de ilgisini çekecek olan bu tığ işi oya modelin yapılışı da çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu oyayı sizler de yapabilirsiniz. Hanımların YouTube’a yüklediği videoları izleyerek tığ işi oya modeli hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çok Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.