En İhtişamlı Tığ İşi Oya Modelleri

Birbirinden gösterişli 39 değişik tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. En sevdiğimiz el işi türlerinden biri ile sizlerle olmaktan gurur duyuyoruz. Tığ oyası geçmişten günümüze yıllardır vazgeçilmezimiz. Başörtü ve havlu kenarlarında en çok kullanılan bu el işi türü hala da kullanılmaya devam ediyor. Tığ oyaları denilince de aklımıza hoş bir görüntü gelmemesi imkansız. Dilerseniz hep birlikte bu birbirinden gösterişli 39 değişik tığ işi oya modellerini inceleyelim, ne dersiniz?

En Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Siyah ve beyaz tığ oyası modeli nadir rastladığımız renklerden. İki rengin birbiri ile uyumunu hepimiz biliyoruz fakat tığ oyasında o kadar da tercih edilmiyor. Bu güzel modelin renkleri bana kalırsa çok doğru bir tercih olmuş. Hem de birbiriyleriyle uyum içerisinde olması bu tığ oyası modelini daha da gösterişli kılmış. 2019 yılına ait bu tığ oyası 2020’de de sevileceğe benziyor. Eğer görselde bu model hakkında fikir elde edinemediyseniz YouTube’dan videolu bir şekilde yapılışı hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Şirin mi şirin minik tığ oyası modeli gerçekten de çok tatlı. Bu modeli biz çok sevdik ve sizin de seveceğinizi düşünüyoruz. Dilerseniz bu modeli hem evde kullanmak için hem de çeyiziniz için tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu tığ oyasının yapılışı da oldukça basit. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu kolay tığ oyasının modelini hemen şimdi çıkarmaya başlayın derim ben.

Renk uyumu ile harika modeli ile de gösterişli bir tığ oyası. Bu tığ oyası çeşitleri hem başörtülerinde hem de havlu kenarlarında kullanılmaya müsait. Sizin de dikkatinizi çektiyse havlu kenarlarında da kullanabilirsiniz. Bu tığ oyası örnekleri hem zarif hem de oldukça gösterişli. Bu model kaçmaz.

Yapılışı Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.