En Işıltılı Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Işıltı seven hanımlar en ışıltılı tığ işi boncuklu oya modellerini görmeye hazır mısınız? Tığ işi oya modellerini severek kullanıyoruz veya yapıyoruz. Oya modellerini daha da farklılaştırmak bizim elimizde. Bunun için de boncuklar yardımcı oluyor. Boncukları kullanarak çok güzel tığ işi oya örnekleri elde edebiliriz. Dilerseniz şimdi en ışıltılı tığ işi boncuklu oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Muhteşem Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Rengarenk boncuklarla yapılmış bu tığ işi oya modeli gerçekten muazzam. Siz de farklı modeller arıyorsanız bu modeli tercih edebiliriz. Çeyiz bohçalarına da yakışabilecek bir model olduğundan şimdiden örneğini çıkarabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modelinin yapılışı çok kolay. Her bayanın yapabileceği bir model olduğunu düşünüyorum. Dilerseniz boncukları siz farklı tercih edebilirsiniz. Tek renk başörtüsüne yine tek renk tığ oyası tercih edeceksiniz farklı bir renk boncuk seçiminiz olabilir.

Görselde gördüğünüz muazzam olan bu tığ işi oya modelini biz çok sevdik. Sizin de seveceğinizi düşünüyoruz. Mor renkli başörtüsü kenarına boncuklar çok yakışıyor.

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modeli çok sipariş alıyor. Siz de bu oya modelini yaparak fazla siparişler alabilirsiniz. Üstelik harcadığınız zaman ve emeğe göre de ücretini siz belirleyebilirsiniz.

Boncuk seçimi yaparken dikkat çekici, farklı modeller tercihiniz olabilir.

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modelini biz çok sevdik. Siz de bu modeli yaparak kendinize farklılık katabilirsiniz.

Yıldızlı boncukları tercih edip başörtüsü kenarına ışıltı katabiliriniz.

Hem zarif hem de naif bu tığ işi boncuklu oya modelinin yapılışı çok basit. Siz de bu modeli yapabilirsiniz. Hem de kısa bir sürede yapılabiliyor.

Çok Sevilen Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.