En iyi 33’den fazla takım halinde Bebek Örgüleri

En İyi Bebek Örgüleri

Bebeklere örgü yelek modelleri, patikler, hırkalar ve kazaklar. Bebek örgülerinin en güzellerini toplayarak bu yazımızda biriktirdik.

Bebek ve çocuklar için örgü örecek ve satın alacak olan hanımlar için paylaştığımız bu yazımızda takım halinde bebek örgüleri bulunmaktadır. Bu örgüler arasında bebek yelekleri, bereler, kazaklar, hırkalar ve patikler bulunuyor. Çocuklarınıza örgü örecekseniz bu modelleri incelemeden örmeye başlamayın.

Örgü seven kadınlarımızın yapmış oldukları en iyi modellere burada yer verdik. Arkadaşlarımızın yapmış olduğu örgü takımlarını alıntılayarak bu yazımızda paylaşıyoruz. Bakalım sizlerde örgü bebek takımlarını beğenecek misiniz.<

Kız bebek annesi olanlar genellikle pembe ve tonlarında örgüler örüyorlar. Bunun yanında kız çocuklarına beyaz renkte çok yakışmaktadır. Erkek bebek anneleri ise genellikle mavi ve tonları yanı sıra kahverengi tonlarında yün ipler tercih etmektedir.

Yayınladığımız örgüler şiş işi ile örülmüştür. Örgü teknikleri arasından ise onlarca model bulunmaktadır. Farklı farklı örgü teknikleriyle örülen yelekler, patikler ve hırkalar. Hepsi birbirinden güzel en çok beğeni alan örgü takımları aşağıdaki resimlerden inceleyebilirsiniz.

Yapılışını istediğiniz örgü modelini yorum olarak belirtirseniz anlatımıyla beraber yeni hobiler sitemizde paylaşabiliriz. Şimdi aşağıdaki en iyi örgü bebek takımlarını inceleme vakti! Bu güzel örgülere sahip olmak isterseniz yapan arkadaşlarımızın instagram sayfalarından iletişime geçebilirsiniz.

En iyi Bebek Örgüleri

1 2 Yaş Bebek Yeleği ve Patikleri

Ahududu Örgü Yelek ve Patik

Araba Motifli Örgü Bebek Takımı

Bebek Örgü Takımı

Bebek Yelek ve Patiği

Bebek Yelek ve Patik Modelleri

Bebek Yelekleri ve Patikleri

Boncuklu Yelek Patik

Çiçek Motifli Bebek Örgüler

Çiçek Motifli Yelek ve Patik

Erkek Bebek Örgü Takımı

Erkek Bebek Örguleri

Erkek Çocuk Kazak Bere ve Patik

Kırmızı Beyaz Yelek Patik

Kız Bebek Örgü Takımı

Kolsuz Yelek ve Patikler

Kurdeleli Patik ve Yelek

Örgü Kız Bebek Takımı

Örgü Takım Yelek ve Patik

Örgü Takımı

Örgü Yelek Bere Takımı

Papyonlu Yelek ve Patik

Patik ve Yelek Takımları

Pembe Bebek Örgüleri

Pembe Örgü Modelleri

Pembe Patik Yelek

Pembe Yelek Takımı

Sarı Bebek Yeleği

Yelek Bere Patik Takımı

Yelek ve Patik Örgüleri

Yenidoğan Bebek Yelek ve Patikleri

Yenidoğan Bebek Yelekleri

Yenidoğan Örgüleri

Bir cevap yazın