En iyi arkadaşlar boncuklu tığ oyası

En İyi Arkadaşlar Tığ İşi Boncuklu Yazma Kenarı Modeli Yapımı

En iyi arkadaşlar isimli tığ işi boncuklu yazma kenarı modeli örneğinin anlatımı ile karşınızdayız. Herkesin hayatında olması gereken en iyi arkadaşlar boncuklu tığ işi oya modeline uyarlanmış. Pembe ip ve beyaz boncuklar arkadaşlığı yansıtıyor.

Bu tığ işi modeli en iyi arkadaşlar olarak adlandırılıyor. Herkesin hayatında olması gereken şeylerin başında da iyi arkadaşlar geliyor. İyi olan arkadaşlar kardeş gibi olur. En zor günde de en mutlu günde de insanın yanında olarak destek verirler. Bu arkadaşları bulmak zordur fakat bulunca da hiç kimse kaybetmek istemez. Konumuza dönecek olursak tığ işi oya modeli her motifi 3 boncuktan oluşan pembe iplerle yapılan bir yazma oyasıdır. Bu tığ işi oyayı yapıp arkadaşlara hediye götürmek isteyenler için paylaşıyoruz. Hediye götürmek için pahalı şeyler almaya gerek yok. Bu tığ işi oya ile yapacağınız yazma modeli diğer tüm hediyelerden üstün olacaktır. Arkadaşlarınız bu tığ işi oya ile kendine değer verildiğini hissedecek.

En iyi arkadaşlar oyası

Tığ işi oya modelleri paylaşımlarındaki videolardan memnun olan kişiler yeni örnek istiyorlar. Videolu anlatımları izleyip yeni yazmalar, tülbentler yapıp bitirebiliyorlar. Acemi kadınlarda tığ gibi malzemeleri alıp anlatımlara bakarak rahatça model çıkarabiliyorlar. Bu tığ işi model de değişik bir oya olmasına rağmen yapacak olan kişileri hiç yormayacak.

En İyi Arkadaşlar Tığ İşi Boncuklu Yazma Kenarı Modeli Video Anlatımlı Yapımı

Bu çok güzel tığ işi boncuklu yazma kenarı modeli hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer modellerimize de göz atabilirsiniz.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın