En iyi arkadaşlar boncuklu tığ oyası

En İyi Arkadaşlar Tığ Oyası Boncuklu Yazma Modeli

Herkesin hayatında olması gereken en iyi arkadaşlar boncuklu tığ oyası modeline uyarlanmış. Pembe ip ve beyaz boncuklar arkadaşlığı yansıtıyor.

Herkesin hayatında olması gereken şeylerin başında da iyi arkadaşlar geliyor. İyi olan arkadaşlar kardeş gibi olur. En zor günde de en mutlu günde de insanın yanında olarak destek verirler. Bu arkadaşları bulmak zordur fakat bulunca da hiç kimse kaybetmek istemez. Konumuza dönecek olursak oya modeli her motifi 3 boncuktan oluşan pembe iplerle yapılan bir yazma oyasıdır. Bu oyayı yapıp arkadaşlara hediye götürmek isteyenler için paylaşıyoruz. Hediye götürmek için pahalı şeyler almaya gerek yok. Bu oya ile yapacağınız yazma modeli diğer tüm hediyelerden üstün olacaktır. Arkadaşlarınız bu oya ile kendine değer verildiğini hissedecek.

En iyi arkadaşlar oyası

Tığ oyası modelleri paylaşımlarındaki videolardan memnun olan kişiler yeni örnek istiyorlar. Videolu anlatımları izleyip yeni yazmalar, tülbentler yapıp bitirebiliyorlar. Acemi kadınlarda tığ gibi malzemeleri alıp anlatımlara bakarak rahatça model çıkarabiliyorlar. Bu model de değişik bir oya olmasına rağmen yapacak olan kişileri hiç yormayacak.

En İyi Arkadaşlar Boncuklu Tığ Oyası Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir