En Kolay 35 Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

En kolay tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. Hanımlar en çok arattığımız el işlerinden biri de kolay tığ işi oya modelleri. Oyalar yazmalarımızın vazgeçilmezi. Oturmalarda, evde, günlerde sık sık kullandığımız bir ürün. E durum böyle olunca farklı farklı oya modelleri arıyoruz. Özellikle bu tığ işinden kazanç elde edenler için ise model bulmak bazen oldukça güç olabiliyor. Sizler için en kolay tığ işi oya modellerini derledik. Haydi hep birlikte bu modelleri inceleyelim.

Herkesin Yapabileceği 35 Farklı Tığ İşi Oya Modeli

En kolay tığ işi oyası modelinden birini yukarıdaki görselde görüyoruz. Hem yapımı oldukça kolay hem de çok zarif.

Bizim en beğendiklerimiz arasından olan bu tığ işi oya modelini siz de çok seveceksiniz. Bu tığ işi oya modeli hem kolay hem de çok şık duruyor. Kesinlikle yapmanızı tavsiye ederiz.

Boncuklar oyalarımızın vazgeçilmezi olabiliyor. Bu tığ işi oyamız da boncuklarla çok şık durmamış mı?

Masrafsız bir tığ işi oya modeli daha. Siz de çok sevdiniz ve kolay buldunuz değil mi hanımlar?

En çok bilinen modellerden biri… Muhakkak herkesin evinde bu tığ işi modeli örneğinden bir tane vardır. Yapımı da kolay üstelik. Sizin hala bu modelden yazmalarınızın kenarında yoksa yapmaya başlayın deriz.

Çiçekler oyaları nasıl da zarifleştiriyor değil mi?

Gösterişten uzak ama zarif bir tığ işi oya modeli daha.

Çiçekler yine vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. Hanımlar dilediğiniz renklerle yazma kenarlarınızı şenlendirin. Siz hangi renkleri seçeceğinizi tabii ki daha iyi bilirsiniz.

Çok bilinen ve yapımı çok da kolay tığ işi oya modeli. İhtiyacınız olan tek şey tığ ve dilediğiniz renk iplikleriniz.

Hanımlar bu tığ işi modeli yine en tercih edilenler arasında ve üstelik çok da kolay.

Yapımı Çok Kolay 35 Farklı Tığ İşi Oya Modeli

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.