En Kolay Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Çok kolay boncuklu iğne oyası modelleri ile sizlerin karşısındayız. Havalar soğuk iken evden çıkamıyoruz ve kendimizi uğraş arıyoruz. Bu uğraşların en güzeli ise iğne oyaları. Çeşit çeşit modelleri yakından takip ediyoruz elbette. Biz de sizler için çok seveceğiniz iğne oyalarını seçmeyi unutmuyoruz. Bir de şahane bir şıklık katan boncuklu iğne oyaları var elbette. Dilerseniz şimdi bu boncuklu iğne oyalarını yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Sevilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli hem rengiyle hem de boncuklarıyla oldukça ilgi çekici. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu iğne oyasının yapılışı da bir hayli kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceğini düşündüğüm bir model bu. Elbette yapılışı hakkında bilgisi olmayanlar olabilir. Ki bu gayet doğal. Dilerseniz sizler de YouTube veya intermetten videolu bir şekilde anlatımlı olarak bu iğne oyasının yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

blank

Görselde gördüğünüz boncuklu iğne oyası zor ve karışık gibi görünse de aslında hiç de zor değil ve başörtü kenarının tamamı bu iğne oyası ile işlendikten sonra ortaya çok güzel bir görüntü çıkacaktır. Hatta en güzel iğne oyası modeli olmaya da aday. İğne oyası çeşitleri oldukça fazla. Hele ki boncuklu iğne oyası modelleri de çok tercih edilenler arasında. İğne oyası yaparak para kazananlar da bir hayli fazla. Siz de iğne oyası yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe yeni başlayacaklar için de bir çok iğne oyası modeli seçtik. Bu seçtiğimiz modelleri yaparak da başlayabilirsiniz.

blank

Beyaz başörtüleri her hanımın evinde vardır muhakkak ve bazen mevlitlerde lazım da oluyor. Bu gibi durumlarda başörtü kenarına yine beyaz iğne oyası yakışacaktır. Sizin de çok seveceğiniz bu beyaz boncuklu iğne oyası da oldukça şık ve naif duruyor. Haydi hanımlar o zaman iğne oyası vakti.

En Çok Tercih Edilen İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.