En Kolay Tığ İşi Bayan Yelek Modeli Yapılışı

Bugün sizlere bu yılın en kolay tığ işi bayan yelek modeli yapımı ve yaka kol kesiminin nasıl yapıldığını anlatacağız. Tığ işi bayan yelekleri anlatımları yenihobi.com’da.

Tığ işi çiçekli yelek yapılışı

Ören hanımın paylaştığı tığ işi gelin yelek örneği ile birlikteyiz. Yelek örmeyi zor bulanlar, yapmaktan korkanlar için biz devreye giriyoruz. Artık yelek örmek zor olmayacak. Videolar sayesinde gelin yelekleri, bayan yelekleri ve çocuk yelekleri örebileceksiniz. Yelek yapmak hem zevkli olacak hem de kolay. Anlatımlı tığ işi yelek yapılışı videosu sayesinde motiflerin yapılışı ve yaka kol kesiminin nasıl yapıldığını öğrenebileceksiniz.

Tığ işi çiçekli yelek

Tığ işi kolay yelek

Bir takipçinin isteği üzerine Ören hanım kanalında yaplaşılmış olan tığ işi yelek modeline sizin için burada yer verdik. Böylelikle videoyu izleyip motifleri nasıl çıkaracağınızı öğrendikten sonra yaka kol kesimini öğrenebilirsiniz. Genellikle bu modelin gelin yelek modeli olarak kullanılsa da bayan yelekleri olarak da kullanılabiliyor.

Tığ işi yelek yaka ve kol kesimi

Kanal sahibi Emine hanım açıklayıcı bir dille yelek modelinin yapım aşamalarını anlatmıştır. İzleyen kişiler çok güzel yorumlar yaparak modeli beğenmiştir. Biz de sizlerin güzel yorumlarını bekiyoruz.

Tığ yapımı yelek

Tığla gelin yeleği

Tığ İşi Yelek Modeli Yapılışı Yaka Koltuk Kesimi

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

“En Kolay Tığ İşi Bayan Yelek Modeli Yapılışı” üzerine 4 yorum

  1. burda gorulen ornek uc fistik anlatim iki fistik iki ornek farkli ben usteki ornegi begendim cok bunun aciklamasini istiyorum

  2. Tığ işi yelek hiç örmemiştim doğal olarak yaka ve koltuk kesimlerini bilmiyordum internette ören hanımın videosunu izleyerek yaka ve koltuk kesimini yaptım. Emeği geçen herkese teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir