En Kolay ve En Süper Lif Örgü Modelleri

En kolay ve en süper lif örgü modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de çok beğeneceğini düşündüğüm birbirinden güzel ve yeni lif örgü modellerini seçtim. Bu örgüler Sevilay Uysal’a ait. Bazıları ise tamamen kendi tasarımı olan liflerdir. Aşağıya lif örgü modelinin yapılışına ait bir video ekleyeceğim. Onu da izleyerek öğrenebilirsiniz. Şimdi dilerseniz en kolay ve en süper lif örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Muhteşem ve Çok Şahane Lif Örgü Modelleri

Sevilay Uysal’ın yaptığı çok güzel, su dalgası lif örgü modeli ile sizlerleyiz. Tasarımı Sevilay Uysal’a ait olan bu su dalgası lif örgü modelinin yapımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. 2020 yılına damga bulacak bu lif örgü modeli tasarımını sizler de yapmaya ne dersiniz?

 

blank

Görselde gördüğünüz lif örgü modeli çok tercih ediliyor. Sizlerin de seveceğini düşündüğüm menekşe lif örgü modeli modelini dilerseniz tığ ile dilerseniz şiş ile yapabilirsiniz. Sevilay Uysal daha çok tığı lif örgü modellerini yaparken kullanıyor.

blank

Görselde gördüğünüz güllü fırfırlı lif örgü modeli oldukça güzel görünüyor. Sizlerin de seveceğini düşündüğüm bu muhteşem örgü modeli ile güzel görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu modeli çeyiz bohçalarında da bulundurabilirsiniz. Herkesin hoşuna gidecek bu lif örgü modeli çeyizlerin baş köşesini alabilir.

blank

Çok sevimli, bal kabağı lif örgü modeli şahane görünüyor. Sizler de bu şahane örgü modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapılışı hakkından detaylı bilgiyi Sevilayın Renkli Dünyası YouTube hesabından alabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz lif örgü modeli çok sade ve çok şirin görünüyor. Siz de bu güzel örgü modelini tercih edebilir ve oldukça güzel görünüm elde edebilirsiniz. Sadece beyaz ve pembe rengini kullanarak bu lif örgü modelini yapabilirsiniz.

Çok Tercih Edilen Lif Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.