En Kolay ve Yeni Lif Örgü Modelleri

Sizler için gösterişli ve kolay lif örgü modellerini sizler için özenle bir araya getirdik. Yenihobi.com olarak harika lif örgülerini sizler için bir araya getirdik. Çeyizlerinizi süslemek için hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Detayları ile göz kamaştırıcı görünüme ulaşan örgüleri sizler de yapabilirsiniz. Gelin birlikte şahane lif örgüsünü sizlerle göz atalım.

Gösterişli Lif Örgü Örnekleri

Sizler de en güzel lif örgü modelini kırmızı, yeşil, beyaz renkleri kullanarak yapabilirsiniz. Farklı şekiller de kullanabileceğiniz örgü modellerini hemen yapabilirsiniz.

Lif örgü figürlerini sizler de çocuklarınız için sevdiği şekilde seçerek yapabilirsiniz. Pembe lif örgü modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Farklı modelleri kullanmak isteyen hanımlar sizler de örgü modelini yaparak yapabilirsiniz. Sadeliği ile oldukça büyüleyen lif örgüsü oldukça şık görünüme ulaşmıştır.

Çiçek detaylı lif örgüsü yeni gelinlerin tercihi olmaya devam ediyor. İki renk yapılan örgü modelini sizler de dilediğiniz kadar renk kullanarak yapabilirsiniz. Ve inci detaylara hayran kalacaksınız.

_nurunlifleri Instagram hesabından sizler de en güzel örgü modellerini sipariş oluşturabilirsiniz. İnci detayları ile taclanmış olan örgüyu hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Çiçek detaylı sarı ve yeşil lif örgüsünü sizler de hemen yapabilirsiniz. Çiçek detayı görenleri kendine hayran bırakıyor.

Gösterişi seven kadınlar sizler de lif örgü modelini yapabilirsiniz.

Damat bohçalarının gözdesi olan lif örgüsünü sizler de çeyizleriniz için detayları ile süsleyerek yapabilirsiniz.

Kolay Lif Örgü Modeli

Çok Kolay Örgü Modeli Yapımı ve Anlatımı ile Sizlerle

Kaynak: Nuranın Örgü Dünyası (Youtube)

Videoda yer alan örgü modelinin yapımında sarı renk bebe yünü ve 3.5 numara tunus tığı kullanılmıştır. Tunus işi örgü tekniği ile saç örgülü bir model yapılmıştır. Yapım aşamaları videoda ayrıntılı bir şekilde gösterilmiştir. Yapacak olanlara kolay gelsin.