En Moda Olan Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler el emeği göz nuru hazırlanmış olan tığ işi oya modellerini sizler için bir araya getirdik. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan en güzel ve en yeni modelleri derlerken oldukça kolay yapılabilmesine özen gösterdik. Sizler de kolay yapılan bu güzel tığ işi oyalarını hazırlayarak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak bu güzel tığ işi oya modellerini dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Farklı renklerin bir arada kullandığı tığ oyaları en sevilen modellerdendir. Sizler de çok severek kullanacağınız bu tığ oyalarını yaparak çeyiz sandıklarınızı oluşturabilirsiniz. Sade model sevenler tek renk tülbent kenarına model seçerek yapmalı gösterişli model seven hanımlar ise rengarenk tülbent ders seçip full detayları ile süsleyebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Şahane Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk yazma kenarına yapılan renkli tığ işi oya modellerini sizler için hazırladık.

Gösterişli model seven hanımlar renkli tülbent kenarına yapılan tığ işi oya modeli kibar görünümü ile tığ oyalarında rekor beğeni alıyor.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ oyası şık tasarımı ile oldukça güzel görünmektedir.

El emeğinin yoğun olarak kullandığı tığ oyasını sizler de yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

@seydanınelişleri Instagram hesabından en yeni tığ oyalarını sipariş oluşturabilirsiniz.

Yeni gelinlerin tercihi olan pembe renk tonlarının yer aldığı tığ oyalarını sizler de gelin bohçaları için tercih edebilirsiniz.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri