En Modern Oturma Odası Dekor Örnekleri

Avangart stillere sahip birden fazla oturma dekor örneklerini görmeye ne dersiniz? Dekor evlerimiz için yadsınamaz yere sahip ve biz de en güzel şekilde evlerimizi dekore etmeye çalışıyoruz. Oturma odalarınızın dekoru için fikir almak istiyorsanız öncelikle doğru mobilyalar tercih ederek başlayabilirsiniz. Bu tercih ettiğiniz mobilyaların da birbirleri içinde uyum sağlamasına dikkat etmeniz de fayda var. Şimdi dilerseniz hep birlikte hem modern hem de avangart stillere sahip olan oturma odası dekor örneklerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Hem Modern Hem Şık Oturma Odası Dekor Örnekleri

Dekorlar her ev hanımının titizlikle üzerinde durduğu konulardan biridir. Dekorasyon da renk ve tercih edilen mobilyaların birbiri ile uyum içerisinde olması gerekir. Öncelikle evin boyutu ve genişliğe de göz ardı edilmemelidir. Oturma odasında kullanılan parke, perde ve mobilyaların birbiri ile uyum içerisinde olması gözünüzü yormayacaktır. Siz de daha ferah görünüm elde etmek istiyorsanız bu detaylara dikkat edebilirsiniz.

Bu oturma odası dekorunda yeşil renginin tonları hakim. Tek bir tonun tercih edilmemesi dekoru da sıkıcı hale getirmemiş. Ayrıca kullanılan tablolar da oturma odası dekoru için çok önemli. Görselde gördüğümüz dekor gözümüzü de yormuyor. Siz de bu şekilde dekor tercih edebilirsiniz.

Lacivert ve krem rengi koltuk takımlarını olduğundan daha gösterişli bir hale getiriyor. Kullanılan dekoratif aksesuarlar ise oturma odasının diğer parçaları ile uyum içerisinde ve bu uyum oldukça önem arz ediyor.

Siz de ahşap detaylara oturma odanızda ağırlık verebilir ve daha avangart bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hem renk uyumu hem de mobilya uyumunun yakalandığı bu oturma odası dekoru doğru dekorasyona örnek olacak niteliğe sahip.

Renk ve Mobilyaların Uyumunun Oturma Odası Dekorunda Önemi