En Muazzam Lif Örgü Modelleri

En muazzam lif örgü modelleri ile sizlerleyiz. Merakla beklediğiniz ve çeyizler için sabırsızlıkla yapmak isteyeceğiniz birbirinden güzel lif örgü modellerini siz değerli hanımlar için seçtim. Bu lif örgü modelleri oldukça yeni tasarımlara ait. Hem de yapılışları hiç zor değil. Siz görselde gördüğünüz renkten farklı renkte de tercih edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz en muazzam lif örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen En Yeni Lif Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz lif örgü modeli çok şahane görünüyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu muhteşem örgü modelleri ile oldukça güzel görünümler elde edebilirsiniz. Dilerseniz yuvarlak dilerseniz kare dilediğiniz şekilde tercih edebilirsiniz. Yumakların renk seçimini de dilediğiniz gibi yaparak bu harika lif örgü modelini yapmaya başlayabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz harika lif örgü modeli sizlerin de çok hoşuna gidebilir. Bu yeni lif örgü modelleri ile oldukça güzel görünümler elde edebilir ve oldukça güzel çeyiz parçaları oluşturabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Hemen her hanımın yapabileceği bu muhteşem tığ oyası modelleri ile oldukça harika görünümler elde edebilirsiniz. Dilerseniz görseldeki gibi gül motifleri de işleyebilirsiniz. Görseldeki gibi yeşil, beyaz ve kırmızı rengini kullanarak bu muhteşem lif örgü modellerini yapabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz gibi lif örgü modellerini takım olarak da tercih edebilirsiniz. Sizlerin de tercihi olabilecek bu muhteşem lif örgü modellerini dilediğiniz şekillerde yapabilirsiniz. Serpil Hanım birçok modelde bu harika lif örgü modellerini yapıyor. Dilerseniz Serpilin Lif Sepeti Instagram hesabını ziyaret ederek lif örgü modellerini inceleyebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz gibi mor, beyaz ve yeşil rengini kullanarak bu muhteşem lif örgü modellerini yapabilir ve oldukça güzel görünümler elde edebilirsiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgi için İnternet veya YouTube’dan anlatımlı lif örgü modellerin yapılışına bakabilirsiniz.

Çok Şahane Lif Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank